Іпмланти зубів під ключ

НАША КЛІНІКА "GOODENTAL" ОДНА З ПЕРШИХ ЗАПРОВАДИЛА В УЖИТОК І ЗАСТОСУВАЛА НА ПРАКТИЦІ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ "ІМПЛАНТАЦІЯ ПІД КЛЮЧ" (ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ ПІД КЛЮЧ), ЩОБ НАШІ ПАЦІЄНТИ МАЛИ ВІДКРИТУ І ЧЕСНУ КОШТОРИС ВИКЛЮЧАЄ ТАК ЗВАНІ "ПРИХОВАНІ ПЛАТЕЖІ". ЩОБ ЛЮДИ ПРИЙШЛИ ДО НАС ЗА ДОПОМОГОЮ І ЛІКУВАННЯМ, БУЛИ ЗАХИЩЕНІ ВІД МАНІПУЛЯЦІЙ З ЦІНОЮ, ЧАСТО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В БАГАТЬОХ СТОМАТОЛОГІВ.

Всі етапи відновлення цілісності зубного ряду за допомогою імплантації зубів під ключ і подальшого протезування включають в себе:
1) Огляд, вивчення досліджень, діагностика та постановка діагнозу
2) Складання плану лікування та ознайомлення пацієнта з усіма етапами лікування
3) Операція з імплантації імпланта (зубний імплантат) (анестезія, хірургічний набір, накладення швів, зняття швів)
4) Через 3 місяці установка формувача ясен
5) Зняття зліпків і виготовлення в лабаратории на спеціальному фрезеровочного обладнанні коронки на імпланти
6) Установка аббатмента в зубний імплантат і цементіровка коронки в порожнині рота
Всі ці процедури з відновлення цілісності зубного ряду за допомогою Імплантація зубів під ключ на ізраїльському зубному імпланти стоять 9900 гривень. Імплантація зубів під ключ Київ ціна в нашій клініці (центрі стоматологічної імплантації) є однією з найнижчих в місті.
Хочеться відзначити, що імплантація (імплантація зубів під ключ) відноситься до ряду хірургічних операцій, які дозволено проводити тільки в операційних блоках , і наша клініка є центр стоматологічної імплантації, в яких є оперблок, що включає в себе кімнату післяопераційної реабілітації паціента.Вставіть зубний імплантат це серйозним крок, для людини зважився на імплантацію зубов.Виберіте клініку з першокласним обладнанням і висококваліфікованим персоналом і подаруйте собі можливість прекрасно посміхатися.

РОБИМО З ЛЮБОВ'Ю

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода