RU

З появою керамічних коронок естетична стоматологія зробила великий крок вперед, адже саме ці ортопедичні вироби мали максимальну схожість з натуральними зубами. Однак у конструкцій з кераміки був один вагомий недолік: вони були не дуже міцними. За рішення цієї проблеми взялася компанія Ivoclar Vivadent, яка випустила на ринок коронки e.max.

Коронка e.max від Ivoclar Vivadent

У фахівців, які займалися розробкою e.max, була досить непросте завдання: зробити зубні коронки, які не поступаються за міцністю металу і в той же час відповідають найвищим естетичним вимогам. IPS e.max - технологія, що припускає виготовлення протезно-ортопедичних виробів з кристалів дісілікат літію - найсучаснішого виду склокераміки в стоматології. Міцність цих коронок може становити більше 500 МПа, що в кілька разів перевищує показники звичайних протезів. Інноваційна технологія e.max був розроблена компанією Ivoclar Vivadent, що стала свого роду проривом в області протезування.

5 ПЛЮСІВ КОРОНОК E.MAX

Головна особливість коронок e.max полягає в тому, що це одні з найбільш універсальних і разом з тим якісних одиночних протезів. Вони практично не мають слабких місць як з функціональної, так і з естетичного боку.
Міцність
Завдяки матеріалу і технології виготовлення міцність коронки e.max досягає 500 Мпа, що є дуже високим показником для вироби з кераміки.
Галузь застосування
Коронки e.max з пресованої кераміки однаково успішно застосовуються для відновлення всіх типів зубів. Звичайні керамічні коронки не підходять для заміни жувальних зубів через відсутність необхідного запасу міцності.
Естетика
Коронки e.max вважаються одним з кращих варіантів для естетичних реставрацій. Завдяки фірмовій технології виготовлення лікар може регулювати колір і рівень прозорості коронки. Як підсумок - повне зовнішнє відповідність натуральному зубного ряду.
Біосумісність
Безметалловая коронка з пресованої кераміки e.max має гарну биосовместимостью і є повністю гіпоалергенної.
Строк служби
Термін служби коронок e.max може перевищувати 15 років. Це один з найвищих показників серед аналогічних конструкцій.

Особливості керамічної коронки e.max

До появи технології Ivoclar Vivadent керамічні коронки використовувалися тільки для передніх зубів через ризики виникнення сколів. Протези з кристалів дісілікат літію позбавлені подібних мінусів: вони не тільки виявилися міцнішими, а й дозволяли домогтися неперевершеної естетики.
Класична кераміка проводиться шляхом випалу на платиновій фользі або вогнетривких моделях, а коронки e.max виготовляються методикою пресування або 3D-фрезерування, що не тільки збільшує якісні показники, а й дозволяє отримати монолітний виріб, в деяких випадках навіть не вимагає нанесення додаткових облицювальних шарів, що виключає відколи.
Керамічні коронки E Max найчастіше використовуються для одиночних реставрацій, так як і виглядають дуже естетично.

КОРОНКИ E.MAX З ДІОКСИДУ ЦИРКОНІЮ

Класичні коронки за технологією e.max виготовляються на основі дісілікат літію. Однак в портфелі компанії Ivoclar Vivadent є і коронки e.max з діоксиду цирконію. Цирконієві e.max Zir CAD володіють видатною міцністю, тому вони найчастіше встановлюються на жувальні зуби. Крім того, діоксид цирконію ідеально підходить для виготовлення мостовидних протезів.
Цирконієві коронки e.max також застосовується для протезування передніх зубів. Однак в цьому випадку на конструкції наносять тонкий шар кераміки: монолітні коронки з цирконію погано пропускають світло і мають неприродно білий відтінок.

способи виготовлення
При виготовленні безметаллових коронок e.max використовуються дві методики - пресування і фрезерування.
Метод пресування (коронка e.max Press)
Після зняття зліпка і воскового моделювання конструкції відправляються в спеціальну піч, де знаходяться під впливом тиску і температури. Після цього, в залежності від типу реставрації і конкретного клінічного випадку, відбувається додаткова облицювання, фарбування або глазурування готового виробу.
Одним з найбільш передових типів пресованої кераміки E Max є IPS e.max Press Multi, або поліхромна кераміка, що має градієнт кольору і прозорості, за рахунок чого чудово імітує переходи до ріжучого краю і бічних поверхнях. Важливо, що коронка з пресованої кераміки e.max Press Multi є повністю монолітною і не вимагає додаткового облицьовування.
Коронки також можна зробити з високою опаковий (непрозорістю) для установки на зуби зі зміненим кольором або на титанові абатменти після імплантації.
3D-фрезерування (коронки IPS e.max CAD)
Практично повністю автоматизоване виробництво. Блоки зі склокераміки обробляються під керуванням CAD / CAM системи і виробляються на спеціальному фрезерувальних верстатах. Перед цим пацієнту проводиться внутрішньоротове сканування. Отримані дані обробляються комп'ютерною програмою, яка формують 3D-проекцію і задає параметри для майбутнього протеза. Технологія практично виключає похибки при виробництві, а готовий виріб має великий запас міцності (більше 500 МПа). При виготовленні використовується кілька видів матеріалів, що дозволяє домогтися високих функціональних і естетичних показників.
Коронки e.Max

Обработка видео...

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода