Дентальная імплантація зубів - це заміна природного кореня зуба на титановий або цирконієвий прототип. Візуально імплант виглядає, як невеликий шуруп.


Зубний імплантат, це штучний близнюк Вашого рідного зуба, який являє собою тонкий стрижень з чистого титану з різним дизайном різьблення. Іноді зубний імплантат покривають шаром кальцію для кращого приживлення. Вартість імпланта Київ залежить в першу чергу від якості і конструктивних особливостей застосовуваних виробником зубних імплантів.
Імплантація зубів - це операція з імплантації в кісткову тканину зубного імпланта (зубний імплантат) на місце втраченого зуба.

Процедура імплантації зубів (зубний імплантат)

· Спочатку проводиться комплексна діагностика: комп'ютерна томографія щелеп, всі необхідні аналізи та обстеження;
· На етапі підготовки і планування імплантації зубів київ, проводиться оздоровлення порожнини рота (усунення вогнищ карієсу і запалень, лікування проблемних зубів);
· Плануванням імплантації зубів займаються кілька фахівців - хірург, ортопед і зубний технік уважно вивчають дані діагностики, планують лікування і прогнозують кінцевий результат при імплантації зубів;
· Безпосередньо операція проходить в комфортних умовах для пацієнта і безболісно завдяки ефективній анестезії;
· Період приживлення імплантатів, зубні імплантати на нижній щелепі становить 2-4 місяці, на верхній зубні імплантати - до 6 місяців (ці показники - індивідуальні, оскільки обумовлені будовою кісткової тканини);
· Після приживлення на імплантат (зубний імплантат) встановлюється формувач ясен (спеціальний ковпачок), який формує ясна так, щоб вона красиво облягала коронку майбутнього зуба. Через 2 тижні лікар-ортопед встановлює спеціальну стійку (абатмент), на якій фіксується коронка.

Існують два види імплантація в Києві:
Одноетапна імплантація - це моментальна установка всієї конструкції імплантату (власне зубний імплантат з подальшим незнімним протезуванням зубів).
Двоетапна імплантація - в цьому випадку спочатку встановлюється зубний імплантат, після чого слід чекати його повного приживлення і вже після цього починається етап протезування на імплантатах, зубні імплантати.
У стоматології існує таке поняття, як «імплантація зубів під ключ» (вставити зуб ціна Київ). Ця послуга має на увазі єдину вартість усього лікування. Тобто, які б супутні операції вам не знадобилися, за них платити ви не будете, тому що встановлюється єдина ціна на всі лікування.

Ціни на імпланти зубів різняться в різних клініках і залежать від різних факторів:
-виробника імплантів
-кваліфікаціі персоналу
-наявності операційного блоку

Ціни на імпланти зубів в нашій клініці «Goodental»:
H-dent (Ізраїль) - 4400 грн
K3pro (Німеччина) - 10500 грн
Straumann (Швейцарія) - 15000 грн
Ціни на імплантацію під ключ * в нашій клініці:
H-dent (Ізраїль) - 9900 грн (під ключ)
K3pro (Німеччина) - 16650 грн
Straumann (Швейцарія) - 24450 грн
* Імплантація під ключ - (імплант + формувач + аббатмент + металокерамічна коронка).

Наші фахівці:
Безопасна ли имплантация - Противопоказания к имплантации

Обработка видео...

Имплантация зубов

Обработка видео...

Этапы имплантации

Обработка видео...

Для тех, кто ценит своё здоровье

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода