Одне з основних переваг імплантації перед класичним протезуванням, полягає в тому, що її проведення запобігає збиток кісткової тканини в області відсутніх зубів. Щелепна кістка постійно потребує стимуляції, яка виникає в результаті тиску, що чиниться на неї в процесі жування. Однак після втрати зуба, кістка перестає отримувати належну навантаження, в результаті чого починає спадати. Звичайні протези не можуть запобігти розсмоктування кісткової тканини, так як в основному чинять тиск на сусідні зуби, а не на область відсутнього зуба. Зупинити цей природний процес здатний тільки імплантат. Кісткова тканина при імплантації зубів отримує необхідне навантаження і не втрачає в обсязі, що дозволяє уникнути численних негативних для здоров'я наслідків і зберегти естетику посмішки.

Ціни на кісткову пластику в нашій клініці « Goodental »:
Синус ліфтинг закритий - 2700 грн (без урахування вартості кісткового матеріалу) *
Синус ліфтинг відкритий - 5500 грн (без урахування вартості кісткового матеріалу) *

* -Вартість матеріалу залежить від обсягу кістки який потрібно відшкодувати. Кожен випадок унікальний, і скільки буде коштувати саме ваша кісткова пластика, стане відомо тільки на прийомі у фахівця

Наші фахівці:
Пацієнтка звернулася в клініку з проблемою тривалої відсутності зуба не верхньої щелепи (віддаленого в результаті запалення) і виникла в зв'язку з цим атрофії кісткової тканини.

Було прийнято рішення про відновлення втрати кісткової тканини за допомогою кісткового матеріалу і синус ліфтингу. Результат операції по відновленню нестачі кісткової тканини в області зуба 1.6 видно через 4 місяці:

Після відновлення нестачі кісткової тканини, в область 1.6 був встановлений німецький імплант, прекрасно інтегровані в місці проведеного синус-ліфтингу

Для тех, кто ценит своё здоровье

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода