RU
Металокерамічна коронка
Реставрація зруйнованих зубів за допомогою коронок, один із напрямів в стоматологічному лікуванні. Металокерамічна коронка , одна з найбільш часто зустрічаються реставрацій, що пройшли клінічні випробування протягом тривалого часу. Прекрасні естетичні властивості кераміки дозволяють проводити будь-які реставрації відповідають найвищим стандартам, однак за механічними властивостями стоматологічна кераміка слабо пластичний матеріал, з низькою міцністю на розрив і для її застосування в зонах схильних до жувального тиску і навантаженні, потрібно зміцнення за допомогою внутрішніх підсилень, яке дозволяє адекватно розподіляти жувальну навантаження. І металокерамічна коронка є найбільш висококласної реставрацією власного зуба, при протезуванні, де потрібна висока міцність на злам.

Металокерамічна коронка Київ, виготовляється на сучасному обладнанні при використанні передових технологій, прекрасно служить нашим пацієнтам. Виготовлення зуба з металокераміки відбувається в кілька етапів. Спочатку відбувається підготовка воскової конструкції, відповідної будові зуба і його морфологічних особливостей. Металевий каркас (металокераміка) одне з найважливіших складових, тому особливого значення набуває його міцність.
Металокерамічна коронка
Після шліфування металевої поверхні металокерамічна коронка Київ, метал піддають термообробці створюючи оксидну плівку. Після цього поверхню очищають паром і покривають тонким шаром опаковой маси (металокераміка). Після нанесення шару дентиновой керамічної маси коронка набуває контури форми зуба.
Металокерамічна коронка
Наступним етапом виготовлення металокерамічні зуби , є техніка пошарового нанесення керамічної маси, яку наносять тонкими шарами створюючи кольору така техніка нанесення дозволяє змоделювати природну форму зуба.
Металокерамічна коронка
Металокерамічна коронка , виготовлена в нашій лабораторії, відмінно гармонує з природними зубами і не кидається в очі. Металокерамічні зуби дають повну впевненість в тривалому і якісному служінні.

Для тих, хто цінує своє здоров'я


Мы рады Вас видеть


г. Киев, ул. Герцена, 35 A (ЖК "Герцена")
mail: Goodental_net@meta.ua
График работы Понедельник - суббота. С 9-00 до 20-00
+38073 669 9191
+38095 066 3400
+38 096 6208473 - Viber
 
Погода