Імплантація

Робимо з любов'ю

При первинному зверненні в нашу клініку ці пацієнти відчували біль і дискомфорт, соромлячись своєї посмішки, але після відповідного лікування вони повернулися до повноцінного життя і були повністю задоволені результатами нашого лікування. Імплантація зубів - найперспективніша, актуальна і технологічна процедура з точки зору відновлення цілісності зубного ряду.
 


Пацієнтка (53 роки) звернулася в нашу клініку зі скаргами на відсутність зубів на верхній і нижній щелепі і рухливість і больові відчуття зуба на нижній щелепі (31 зуб). Після вивчення КТ діагностовано, що в ділянці відсутніх 15 і 25 зубів виник дефіцит (атрофія) кісткової тканини (5 мм до гайморової порожнини). Було прийнято рішення провести імплантацію в цих ділянках короткими имплантами зуба "Bicon" (4,5) з методом закритого синус-ліфтингу. В інших ділянках, в місцях відсутності зубів. вирішено застосувати німецькі імпланти зуба K3Pro. Запалений 31 зуб також підлягав видаленню, за одномоментен імплантацією німецьким имплантом.
  Перед імплантацією зубів проведена санація (професійна чистка зубів) порожнини рота. Операція з імплантації зубів тривала три години. На рентген знімку видно результат після остеоінтеграції 9 імплантів.

Через 3.5 місяці ми приступили до протезування на імплантатах. Були встановлені формувачі ясна, а після в імпланти встановлені аббатменти.

На імплант (31 зуб) була встановлена ​​цирконієва коронка. Решта коронки виготовлені з фрезовані пластмаси (CAD / CAM) яка встановлена ​​на імпланти на період реабіталітаціі (для поступового увелечения навантаження на атрофовані м'язи)
 
 


Пацієнтка звернулася в клініку зі скаргами на відсутність зубів на верхній щелепі, після об'єктивного обстеження пацієнтки була запропонована реабілітація за допомогою операції імплантація зубів Київ, шляхом імплантації зубних імплантів. Після вивчення (КТ) комп'ютерної томографії було запропоновано встановити 7 імпланти зубів на верхню щелепу. Через 3 місяці після закінчення імплантації зубів і остаточної остеінтеграціі зубних імплантів в кістці ми приступили до ортопедичної частини. Наступним етапом було визначення центрального співвідношення щелеп і фіксації висоти прикусу, в перебігу 10-ти днів були виготовлені металокерамічні коронки. За допомогою штучних ясен вдалося нівелювати втрату висоти альвеолярного гребеня і зробити роботу більш естетичною. Протезування на імплантатах зубів було здійснено за допомогою мостовидного протеза, на якому зафіксовані 10 коронок. Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.
 


Дівчина 25-ти років, звернулася в клініку зі скаргами на естетичний дефект, відсутність зуба у фронтальній області.При огляді в порожнині рота відсутність зуба 1.1, корінь зуба зруйнований нижче рівня слизової.Пацієнтка була відправлена ​​на (КТ) комп'ютерну томографію.Після дослідження КТ, було прийнято рішення одномоментної імплантації (видалення і відразу установка дентального імпланта), за допомогою імпланту, (імплантату) конусної форми K3pro.Через три місяці установка формувача ясен, через місяць установка цирконієвого абатмента і цирконієвої коронки.Результатами лікування і відновленням функціональності, і естетики зубного ряду пацієнтка залишилася дуже задоволена.
 


Пацієнт звернувся в нашу клініку з хворобливими відчуттями в області 46 зуба. Діагностовано хронічний періодонтит .І скол кореня зуба по ясна. Прийнято рішення на видалення і одномоментну імплантацію зубним імплантатом. Після видалення і кюретаж лунки була проведена імплантація зубним імплантатом німецьким. Дентальний зубний імплантат K3pro встановлений на місце дистального кореня. У пацієнта відбулося успішне загоєння. Поставити імплант зуба ціна Київ найдешевша в нашій клініці
 


Пацієнтка звернулася до нас із запущеною проблемою захворювань порожнини рота. Було прийнято рішення щодо відновлення цілісності зубного ряду і жувальних функцій шляхом операції імплантація зубів Київ за допомогою зубні імплантати Київ, німецьких імплантів K3pro і протезуванням полегшеними конструкціями з використанням цирконієвих коронок на імплантів зубів. Після імплантації зубних імплантів, через 4 місяці настав ортопедичний етап лікування. Протезування імплантів зубів на верхній щелепі відбувалося за методом «all on 4» імплантація все на 4-х високоміцним скловолоконних каркасом Bio-HHP, на нижній щелепі протезування на зубні імплантати Київ проведено одиночними цирконієвими коронками і мостовидними конструкціями з діоксиду цирконію. . Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.
 


Пацієнт П. 47 років звернувся в клініку зі скаргами на біль, припухлість, рухливість 12 зуба (бічний різець).
Після об'єктивного і рентгенологічного обстеження був поставлений діагноз: поздовжній перелом кореня. Пацієнту запропоновано видалення зуба з ревізією вогнища запалення і одномоментна установка імпланту зуба системи Bicon. На період реабілітації в естетичних міркуваннях пацієнтові був зроблений тимчасовий протез під вставити зуб ціна Київ. Через 2 місяці вироблено розкриття імпланта зуба, зняті відбитки, виготовлена ​​коронка.
Дана методика установки зубний імплантат і унікального з'єднання по типу холодного зварювання, конус Морзе, зубний імплант з абатментом вирішує питання втрати висоти альвеолярного відростка ... Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.
 


В нашу клініку звернувся пацієнт з повною вторинною адентією зубів. Після цілого ряду досліджень і обговорень було прийнято рішення провести імплантацію зубів за допомогою німецьких імплантів (імплантатів) K3Pro, які на нашу думку найкраще підходять для роботи при відсутності достатнього рівня кістки. Встановивши 6 імплантів на верхню щелепу і 6 імплантів на нижню, ми приступили до етапу протезування через 4 місяці, давши можливість якісно завершиться процесу остеоінтеграції. Після контрольного дослідження, було видно, що всі імпланти прижилися і обросли кісткою. Далі було вироблено розкриття імплантів і встановлені формувачі ясна, які повністю виконали функцію формування слизової. Викинь ортопедичну конструкцію ми зупинилися на класичному варіанті,
 


Пацієнт звернувся в клініку зі скаргами на відсутність зубів і неможливістю повноцінно жувати їжу. Після проведеної діагностики, було прийнято рішення на відновлення цілісності зубного ряду за допомогою імплантація зубів Київ. Під час імплантації зубів Київ були встановлені німецькі імпланти зубів K3Pro і виготовлені провізорні коронки з фрезерованной пластмаси CAD / CAM на імплантатах зубів. Через рік було вироблено тотальне протезування на зубних імплантатах (зубний імплантат), коронками з діоксиду цирконію. Даний випадок показує, що використання висококласних матеріалів, німецьких імплантів зубів і цирконієвих коронок, дозволяє повернути людині функціональні і естетичні здатності ротової порожнини ... Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.
 


Даний пацієнт звернувся до нас з частково вторинної адентії зубів.При об'єктивному та інструментальному обстеженні, було прийнято рішення установки імплантів K3pro з подальшим протезування зубів на імплантатах.Після 3-х місяців остеоінтеграції - процес обростання кісткою дентальної імпланта, імплантату, (на період реабілітації були використані знімні пластинкові протези), пацієнту були виготовлені коронки на основі діоксиду цирконію.
 


Пацієнтка Б. 40 років, звернулася в клініку зі скаргами на відсутність зубів на верхній і нижній щелепі, утруднене пережовування їжі, некрасиву посмішку.
Після об'єктивного огляду відзначається дистально необмежені дефекти зубних рядів на нижній і верхній щелепі (виражений симптом Попова-Годона, змішання зубів, що залишилися в область відсутніх). Пацієнтку відправили на комп'ютерну томографію (КТ).
Після вивчення КТ, пацієнтці запропоновані німецькі імпланти системи K3Pro. В даному клінічному випадку імпланти K3Pro cамий кращий вибір. Оскільки конус німецького імпланта, імплантату K3Pro дає краще з'єднання між аббатментом і коронкою. Для протезування на імплантатах були обрані цирконієві коронки.
Через 3,5 місяця на імпланти встановлені формувачі ясна. Після зняття відбитків, лабараторія приступила до виготовлення коронок з діоксиду цирконію. Після примірки і фіксації цирконієвих коронок пацієнтка отримала прекрасний результат і відновила функціональну і естетичну сутність зубного ряду.
 

Пацієнтка М 52 роки звернулася в клініку з вторинної часткової адентії, після об'єктивного дослідження, було прийнято рішення про проведення КТ (комп'ютерної томографії).
Пацієнтці було запропоновано виготовлення часткового знімного протезу від якого вона відмовилася. Після вивчення КТ, були встановлені 6 імплантів K3pro, по системі all-on-6. Період реабілітації після імплантації зайняв 4 місяці. Виготовлені зуби для системи all-on-6 з біополімерного матеріалу «ПІК».
Пацієнтка реабілітована естетично і функціонально, а найголовніше не знімним протезуванням а за допомогою зубних імплантів.
Пацієнт звернувся в клініку зі скаргами на біль. На коренях зубів виявлено запалення руйнують кістку. Проведено видалення і кюретаж лунок, для кращого загоєння, для подальшої імплантації зубів, іспользользовалась FRP мембрана. Через 4 місяці після ущільнення кісткової тканини було пацієнтом було прийнято рішення поставити імплант зуба за ціною дозволяє імплантацію зубів. Була проведена імплантація зубів німецькими имплантами. Зубний імплантат К3pro чудово зарекомендував себе при імплантації в проблемних ділянках. Відбувається загоєння зубних імплантів для подальшого протезування.
 

Пацієнтка звернулася в клініку зі скаргою на відсутність нижніх молярів. Відновлення цілісності зубного ряду було здійснене шляхом імплантації німецьким імплантатом, а протезування на імпланти вироблено металлокерамической коронкою за допомогою гвинтової фіксаціі.Вінтовая фіксація коронок на імплантатах вважається більш надійним, практичним і зручним для експлуатації видом фіксації.
 


Пацієнт звернувся в нашу клініку з хворобливими відчуттями в області 46 зуба. Діагностовано хронічний періодонтит .І скол кореня зуба по ясна. Прийнято рішення на видалення і одномоментну імплантацію зубним імплантатом. Після видалення і кюретаж лунки була проведена імплантація зубним імплантатом німецьким. Дентальний зубний імплантат K3pro встановлений на місце дистального кореня. У пацієнта відбулося успішне загоєння. Поставити імплант зуба ціна Київ найдешевша в нашій клініці
 
 

Пацієнт звернувся в нашу клініку зі скаргою на відсутність кількох зубів у бічних ділянках і з дефектом фронтальних зубів. Дізнавшись що вартість імпланта Київ в нашій клініці дозволяє йому зробити лікування, було прийнято рішення на імплантацію зубів німецькими зубними імплантами (зубні імплантати київ). Після операції імплантація зубів пройшов період остеоінтеграції зубних імплантатів (зубні імплантати) і вироблено протезування на імплантатах. Протезування вироблено цирконієвими коронками як на імплантатах, так і на власних зубах. Пацієнт отримав блискучий результат і можливість посміхатися, насолоджуючись життям.
 
 

Пацієнт звернувся в клініку з проблемою відсутності зубів. Відновити цілісність зубного ряду вирішено за допомогою операції імлантація зубів, німецькими зубними імплантами (імпланти зубів). Після операції: імплантація зубів, пройшло 3 місяць і сталася остеоінтегрція зубних імплантів (зубні імплантати Київ) Встановлені формувачі ясна, зняті зліпки і виготовлені коронки. Потім в імпланти зубів, встановлені аббатменти, на які проведена фіксація металокерамічних коронок. Протезування на імплантатах (зубні імплантати) виконано металокерамічними коронками, виготовленими методом лазерного спікання. Наша стоматологічна клініка повернула пацієнту радість повноцінного життя.
 
 

Пацієнт звернувся в нашу клініку з проблемою генералізованого пародонтиту. Після об'єктивного обстеження пацієнт був направлений на комп'ютерну томографію (КТ). Після вивчення КТ було прийнято рішення про одномоментної імплантації зубів (видалення зубів і імплантація зубні імплантати), вставити зуб ціна Київ. Операція імплантація зубів була проведена німецькі зубні імплантати K3pro. Імплантація зубів була проведена і успішно завершена протягом 4 годин. Подальше протезування на імплантатах буде проведено через 4 місяці, після остеоінтеграції в порожнині рота зубною імплант. Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.
 
 

Пацієнтка звернулася в нашу клініку з проблемою відсутності зубів. Було прийнято рішення провести імплантацію зубів за допомогою імпланти зубів K3pro.После імплантації зубні імплантати, пройшло 4 місяці і пацієнтці були встановлені формувачі ясна. Аббатменти на імпланти зубів були виготовлені з титану за індивідуальним замовленням. Після цього була проведена цементіровка мостовидной конструкції з трьох металокерамічних коронок. Зубні імпланти Київ К3pro служать прекрасною опорою для відновлення жувальних функцій порожнини рота. Імплантація зубів Київ, зубними імплантами німецькими дає прекрасні результати.
 
 

Пацієнтка М (32 роки) звернулася в нашу клініку зі скаргами на відсутність зубів і неможливістю повноцінно приймати їжу. Був поставлений діагноз: часткова вторинна адентія.Било прийнято рішення про відновлення цілісності зубного ряду за допомогою операції: імлантація зубів в Києві.

Імпланти зубів K3pro (зубні імплантати Німеччина), які ідеально рещают питання заміни кореня зуба. Після імплантації імпланти зубів, пройшов період остеоінтеграції і після установки формувачів ясен, через два тижні в зубні імплантати були встановлені аббатменти, на які зацементовані металокерамічні коронки. За допомогою операції імплантація зубів (імпланти зубів Київ) наша стоматологічна клініка змогла встановити жувальну і естетичну функцію пацієнтці, яка повернулася до повноцінного життя, радісно посміхаючись.
 
 

Пацієнт І (46 років) звернувся в нашу клініку зі скаргами на відсутність зубів. Було прийнято рішення про відновлення цілісності зубного ряду за допомогою операції імплантація зубів (Імплантація зубів в Києві). Німецькі конусні зубні імплантанти (імпланти зубів) були інтегровані в кістку і через три місяці встановлені формувачі ясна. Після формування слизової, були зняті зліпки і виготовлені металокерамічні коронки. Потім на зубні імплантати (імпланти зубів) були встановлені абатменти, на які зацементовані металокерамічні коронки. За допомогою німецьких конусних імплантів була відновлена ​​жувальна функція порожнини рота. Вартість імпланта зуба Київ в нашій стоматологічній клініці дозволяє пацієнтам проводити будь-які реабілітації порожнини рота.
 
 

У наш стоматологічний центр звернувся пацієнт з проблемами в порожнині рота. Після поставленого діагнозу (парадантоз) було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися і одночасної імплантації зубів (імплантація зубів в Києві). Операція імплантація зубів була проведена німецькими зубними імплантами (имплантами зубів) шляхом імплантації 6 зубних імплантів в верхню щелепу і 6 імплантів зубів в нижню. Для подальшого протезування all on 6 (Імплантація все на 6).
Після остеоінтеграції зубних імплантів (імпланти зубів) через 4 місяці в порожнині рота була проведена установка формирователей ясна, для формування тканин слизової і подальшого виготовлення ортопедичних конструкцій.
Після виготовлення в лабаратории коронок, в порожнину рота були встановлені абатменти.
На абатменти були закріплені ортопедичні конструкції і відновлені жувальні функції порожнини рота.
 

Здорові зуби - запорука Вашого здоров'я

 
 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода