3D-планування імплантації

Гарантованим результатом, такий складної медичної операції, як імплантація, є правильне діагностування проблем порожнини рота, засноване на 3D дослідженні і ретельне планування імплантації зубів на комп'ютерному дослідженні по позиціонуванню імплантатів в порожнині рота.

об'ємний знімок
Одночасна установка декількох імплантів у всій щелепи або на окремій ділянці вимагає ретельного планування. Початковий огляд дозволяє отримати вихідні дані про стан кісткової тканини з оцінкою її ширини і висоти. Рентгенівський знімок показує щелепу у двох вимірах. За допомогою цифрової об'ємної томографії (ЦОТ) можна додатково отримати тривимірне зображення щелепи.
тривимірне планування
Сучасні комп'ютерні програми для планування забезпечують можливість моделювання і попереднього планування багатьох важливих етапів імплантації. У багатьох випадках завдяки цьому стоматолога вдається встановити імплант, не розкриваючи ясна. Для пацієнта така процедура є більш приємною, адже вона в меншій мірі супроводжується наступними хворобливими відчуттями і набряком. Крім того, часто 3D-планування дозволяє скоротити тривалість операції і підвищує ефективність остеоінтеграції.
Завдяки 3D-планування лікар і пацієнт можуть заздалегідь побачити очікуваний результат процедури. При великих втручаннях для усунення декількох проміжків лікар може спрогнозувати вплив операції на жувальну функцію і естетичний результат.
Поряд з естетичним аспектом і відновленням жувальної функції 3D-планування імплантації дозволяє розпізнавати і запобігати можливі ризики. Так, наприклад, можна визначити розташування важливих нервів, кровоносних русел і придаткових пазух носа і уникнути зайвого травмування анатомічних структур.
Переваги 3D-планування імплантації
  • Оптимальне використання наявних ділянок щелепи
  • Збереження мінімальної товщини кісткових пластин навколо імпланта
  • Мінімальна потреба в застосуванні аугментаційних процедур
  • Оптимальне розташування імпланту з точки зору протезування
  • Відсутність травмування важливих анатомічних структур


Планування одномоментної імплантації по знімку (Кт), видалення і установка імплантів в одне відвідування.
 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода