При повній адентії, а також в тих випадках, коли залишилося зовсім мало зубів і вони підлягають видаленню, пацієнту потрібно відновлення всього зубного ряду. Однак заміщення кожного втраченого зуба імплантатом - тривала, болюча і дорога маніпуляція. Крім того, кісткова тканина швидко атрофується при відсутності зубів, тому перед відновленням зубів імплантатами часто виникає необхідність збільшити обсяг кістки. Імплантація по протоколу All-on-6 дозволяє не тільки заощадити час і кошти, а й уникнути зайвого хірургічного втручання.

Що являє собою методика All-on-6?

Робимо з любов'ю

Метод «Все-на-шести» є однією з технологій імплантації зубів з негайною навантаженням протезами. По суті, це допрацьована версія давно відомого способу All-on-4, розробленого із застосуванням системи імплантатів. Даний спосіб має на увазі установку шести імплантатів, на які відразу після їх імплантації кріпиться незнімний протез.
На розміщених нижче фото видно технологія All-on-6, застосована в нашій клініці


В нашу клініку звернувся пацієнт з повною вторинною адентією зубів. Після цілого ряду досліджень і обговорень було прийнято рішення провести імплантацію зубів за допомогою німецьких імплантів (імплантатів) K3Pro, які на нашу думку найкраще підходять для роботи при відсутності достатнього рівня кістки. Встановивши 6 імплантів на верхню щелепу і 6 імплантів на нижню, ми приступили до етапу протезування через 4 місяці, давши можливість якісно завершиться процесу остеоінтеграції. Після контрольного дослідження, було видно, що всі імпланти прижилися і обросли кісткою. Далі було вироблено розкриття імплантів і встановлені формувачі ясна, які повністю виконали функцію формування слизової. Викинь ортопедичну конструкцію ми зупинилися на класичному варіанті,

Переваги імплантації «Все-на-шести»

Сьогодні Імплантація зубів All-on-6 затребувана серед імплантологів і пацієнтів у всьому світі завдяки таким достоїнств.
· Термін лікування.  Вся процедура, починаючи з обстеження та закінчуючи установкою імплантатів, займає не більше 3 днів.


· Вартість.  Використання всього шести титанових коренів дозволяє скоротити витрати на лікування в кілька разів.


· Естетика.  Протез повністю ідентичний натуральним зубам. Існують два різновиди протезів - адаптаційний і постійний, як і в технології All-on-4. Адаптаційний протез встановлюється мінімум на перші 6 - 12 місяців, а потім замінюється постійним з міцніших і естетичних матеріалів. Важливою перевагою All-on-6 є можливість в 75% випадків встановити відразу постійний протез без необхідності подальшого перепротезірованія.


· Універсальність. Методика застосовується навіть при серйозних захворюваннях тканин пародонта, таких як генералізований пародонтит. Хворі зуби видаляються, лунки очищаються, а імплантати імплантуються в глибокі відділи кістки, які не піддаються запаленню. Більш того, при атрофії кісткової тканини імплантати задіють міцні і стерильні силові лінії черепа, небную, мовний, крилоподібну, скуловую і підборіддя кістка, а також кортикальні пластинки, що дозволяє обійтися без нарощування кісткової тканини.


· Малотравматичних. Даний протокол, як правило, не вимагає проведення остеопластики. Оскільки штучні коріння встановлюються в найбільш міцні відділи щелепної кістки, операція по протоколу All-on-6 показана навіть при незначній або середнього ступеня атрофії кісткової тканини. Крім того, установка імплантатів проводиться без масивних розрізів ясна, що також спрощує процес реабілітації.


· Функціональність.  Пережовування їжі можливо вже в перший день після фіксації імплантатів і ортопедичної конструкції, а повернення до звичного раціону відбувається максимум через місяць.


· Легкість у використанні і надійність. Протез не потребує особливого догляду, крім того, він легко знімається з опор в умовах клініки для перебазування або чищення. Матеріал, з якого виготовлені коронки, вільно піддається корекції безпосередньо в порожнині рота пацієнта. Протез створюється не з пластмаси, як при All-on-4, а з полімерних матеріалів, які міцніше і естетичніше. Середній термін служби таких протезів - близько 10 років.
Ще одним із прикладів відновлення цілісності зубного ряду за методикою імплантації зубів All-on-6 в нашій клініці є дана робота:
Пацієнтка звернулася в клініку зі скаргами на відсутність зубів на верхній щелепі, після об'єктивного обстеження пацієнтки була запропонована реабілітація за допомогою зубних імплантів. Після вивчення (КТ) комп'ютерної томографії було запропоновано встановити 7 німецьких імплантів на верхню щелепу. Через 3 місяці після закінчення імплантації і остаточної остеінтеграціі імплантів в кістці ми приступили до ортопедичної частини. Наступним етапом було визначення центрального співвідношення щелеп і фіксації висоти прикусу, в перебігу 10-ти днів були виготовлені металокерамічні коронки. За допомогою штучних ясен вдалося нівелювати втрату висоти альвеолярного гребеня і зробити роботу більш естетичною. Протезування на імплантатах було здійснене за допомогою мостовидного протеза на якому зафіксовані 10 коронок.

Відмінності методик All-on-6 і All-on-4

Технологія «Все-на-шести» є вдосконаленим варіантом протоколу All-on-4, при використанні якого жувальна навантаження розподіляється більш рівномірно завдяки збільшенню кількості імплантатів. Отже, міцність фіксації протеза також збільшується.

Здорові зуби - запорука здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода