Що таке All-on-4 імплантація?

Робимо з любов'ю

Імплантація «Все на чотирьох» являє собою фіксацію незнімних протезів на чотирьох імплантатах, встановлених в області верхньої або нижньої щелепи. На імплантатах протез фіксується за допомогою спеціальних гвинтів, завдяки чому досягається його хороша стабілізація. Зняти такий протез може тільки лікар, зазвичай це відбувається два рази в рік - для проведення ревізії та необхідних профілактичних заходів. Відвідування пацієнтом таких профілактичних оглядів строго обов'язкове, так як це попереджає розвиток можливих ускладнень.

Які показання до імплантації зубів "Все на чотирьох"?

Одним з показників до операції по імплантації 4 імплантів і установки протезів може служити малий обсяг кісткової тканини як на верхній, так і на нижній щелепі. Особливо проблематично встановлювати імпланти, якщо сталася атрофія кісткової тканини і діагностована збиток кісткової тканини в жувальних відділах, так як при відсутності зубів протягом досить довгого часу, обсяг кісткової тканини в цих відділах зменшується, причому це відбувається навіть при користуванні знімними протезами. Для того що б встановити необхідне для фіксації незнімних протезів кількість імплантатів (від 6 до 10), потрібна попередня операція по відновленню необхідного кісткового об'єму. Тільки після цього встановлюються імплантати, а через деякий час (від трьох до восьми місяців) проводиться протезування на них. У нашій клініці, завдяки використанню висококласних німецьких імплантів, операції з імплантації імплантів проводиться без дорогих операцій з нарощування кісткової тканини. Що скорочує час приживлення імплантів і прискорює процес протезування на імплантатах.

У чому переваги протезування зубів на 4 імплантатах?

Якщо порівнювати методику «Все на чотирьох» з використанням знімних протезів, різниця буде полягати в тому, що в першому випадку ризики отримання травми слизової, втрати кісткової тканини, а також появи труднощів з фіксації та корекцією зводяться до нуля.
Пацієнт зі знімним протезом відчуває дискомфорт як у функціональному, так і в соціальному плані. Більшість людей, що користуються знімними протезами, відчувають деяку невпевненість в собі, а часом навіть ущербність свого соціального статусу. Також при установці імплантатів «все на чотирьох», як уже було сказано, не виникає необхідності у великій кількості імплантатів. За рахунок того, що ці чотири імплантати встановлюються в певних позиціях по відношенню один до одного: при імплантації передніх зубів - прямо, а в бічних - під кутом від 35º до 45º, а також за рахунок створення великої відстані між ними, жувальна навантаження адекватно розподіляється і перерозподіляється при функціонуванні. Невелика кількість імплантатів спрощує проведення операції, роблячи її більш швидкого і більш передбачуваною, забезпечуючи при цьому відмінний результат.

Які види протезів використовуються при імплантації All-in-4?

Для імплантації «Все на чотирьох» завжди використовуються незнімні протези, які, втім, можна назвати умовно знімними, тому що вони фіксуються на спеціальних гвинтах, але при цьому фіксуються жорстко. Пацієнт під час носіння не здатний їх самостійно зняти, це, повторюся, може зробити тільки лікар для проведення регулярної перевірки.
Конструкції даного типу пройшли випробування часом, показавши відмінні клінічні результати. Надійність робіт, зроблених за даною технологією, не викликає сумнівів. Велика кількість пацієнтів вибирають саме цю технологію і залишаються вельми задоволені.Пацієнтка звернулася до нас із запущеною проблемою захворювань порожнини рота. Було прийнято рішення щодо відновлення цілісності зубного ряду і жувальних функцій шляхом операції імплантація зубів Київ за допомогою зубні імплантати Київ, німецьких імплантів K3pro і протезуванням полегшеними конструкціями з використанням цирконієвих коронок на імплантів зубів. Після імплантації зубних імплантів, через 4 місяці настав ортопедичний етап лікування. Протезування імплантів зубів на верхній щелепі відбувалося за методом «all on 4» імплантація все на 4-х високоміцним скловолоконних каркасом Bio-HHP, на нижній щелепі протезування на зубні імплантати Київ проведено одиночними цирконієвими коронками і мостовидними конструкціями з діоксиду цирконію. . Вартість імпланта зуба Київ в нашій клініці дозволяє проводити пацієнтам будь реабілітації.


Здорові зуби - запорука здоров'я
 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода