RU
Діоксид цирконію
Багато людей задаються питанням, чим діоксид цирконію  краще за інші матеріали, які застосовують в стоматології. Діоксид цирконію з деяких пір досить широко став використовуватися найбільш передовими стоматологами. Його застосовують для виготовлення коронок, абатментів, не виключаючи самих імплантатів (цирконій в стоматології)
Діоксид цирконію - кераміка високої міцності промислового виготовлення. За характеристиками міцності діоксид цирконію не поступається металів. Конструкції цієї кераміки створюються шляхом фрезерування з точністю до мікрон. Це принципово новий метод з особливою комп'ютерними технологіями виготовлення. Помилки, які пов'язані з людським фактором, фактично виключаються. Точне фрезерування в НАШІЙ Лабараторія "GOODENTAL" створює унікально непогрішиме взаємодія коронок на основі діоксиду цирконію (коронки з діоксиду цирконію) з зубними тканинами, що, в свою чергу, виключає можливе виникнення карієсу в цій області.
За даними статистики, даною технологією вироблено вже 1,5 мільйона коронок. «Стоматологічний» цирконій (цирконій в стоматології) вже багато років успішно застосовується навіть в протезуванні кульшових суглобів.
В ході багатьох випробувань і на приватних прикладах унікальна біологічна сумісність діоксиду цирконію вже була багаторазово доведена. Крім цього, матеріал вигідно відрізняється в'язкістю при зламі, і високою міцністю. Порівнюючи оксид цирконію з оксидом алюмінію, можна вважати, що перший, справді, більш затребуваний в областях, які вимагають підвищеної стабільності. Особливо, якщо це стосується тривалого часу експлуатації і великих навантажень, - перш за все, в протезуванні та імплантації зубів. Тому діоксид цирконію ціна трохи вище.
Такий широкий діапазон застосування діоксиду цирконію обумовлюється рядом багатьох його переваг. Одне з них - біологічна сумісність, яка пов'язана зі здатністю матеріалу не створювати побічні клінічні явища, вбудовуючись в організм людини. Завдяки їй існує можливість індукувати клітинну або тканинну реакцію, необхідну для досягнення потрібного терапевтичного ефекту.
Хочеться нагадати, що в стоматології безметалловая кераміка існує давно, проте її міцність, без основи діоксиду цирконію, була на порядок нижче, ніж у металокераміки. Сьогодні, міцність і довговічність коронок і мостів з діоксиду цирконію, зросла в рази. Унікальні властивості діоксиду цирконію, залишають позаду практично всі конструкції на основі металу.
Також, будучи гіпоалергенним матеріалом, діоксид цирконію перевершує будь-які інші сплави в питанні біологічної сумісності, включаючи золото. А ще - діоксид цирконію, всупереч часу, не деформується на відміну від металу.
Ексклюзивні властивості діоксиду цирконію при виготовленні мостоподібних протезів та коронок для зубів виражається в міцності, значно перевищуючи металеві. Як наслідок, за часом такі коронки служать набагато довше. Товщина каркаса коронки з діоксиду цирконію просто мікроскопічна. Вона становить всього 0.4 мм, саме це дозволяє проводити обробку зубів самим щадним чином. Самі ж коронки з цирконію набагато легше металокераміки.
Виробляти протяжні мостовидні конструкції дозволяє саме висока міцність і якість діоксиду цирконію. З нього створюються не лише поодинокі коронки з цирконію без металу, але і встановлюються коронки з цирконію на імплантати.
Діоксид цирконію - чим краще?
Естетика при протезуванні зубів, із застосуванням коронок з цирконію бездоганна:
· Каркас коронки при ламанні світла і передачі кольору ідентичні природному зубу;
· Підбір кольору відбувається не тільки за рівнем керамічного покриття, а й каркаса, що допомагає уникнути «сірості» кольору зубів при просвічуванні металу;
· Облицювання протеза створюється спеціальної високоміцної керамікою, яка має натуральної світлопроникністю, широкою палітрою відтінків і кольорів, а також полупрозрачностью;
· Абсолютно очевидно, що все, наведені вище, якісні характеристики діоксиду цирконію, дозволяють створювати коронки, які складно відрізнити від справжніх зубів.
І чи варто тепер довго думати про те, що може бути краще діоксиду цирконію?
Порівняльна характеристика метало-керамічних коронок і коронкою на основі діоксиду цирконію (ZrO2).
Мет/кер. коронка ZrO2 коронка
міцність   +
естетика - +
точність прилягання - +
біосумісність - +
Стійкість до окислення - +
гіпоалергенність - +
Порівняльна характеристика стандартних абатментів з титану (Ti) і діоксиду цирконію (ZrO2).
Ti ZrO2
міцність   +
естетика - +
точність прилягання + +
біосумісність + +
можливість індивідуалізації - +

Технологія виготовлення

Виготовлення конструкцій на основі діоксиду цирконію вимагає високої кваліфікації зубних техніків і високотехнологічного оснащення лабораторій. Наш стоматологічний центр "Goodental" має в своєму розпорядженні власним зуботехнічним виробництвом , застосовує інноваційні методики і ультрасучасне обладнання, що дозволяє виготовляти коронки з діоксиду цирконію зубні протези з цирконію.
Основа під коронку НЕ виплавляється, як при виготовленні більшості зубних протезів, а випилюється. Лазерний сканер зчитує форму моделі майбутньої коронки зуба і фіксує її в комп'ютерній програмі, де моделюється каркас необхідної форми. Потім відповідно до заданої програми з цільного блоку діоксиду цирконію здійснюється фрезерування коронки спеціальним апаратом. На завершення процесу основа облицьовується керамікою. В результаті виходить сверхточная конструкція коронок, що відрізняються високою міцністю і бездоганною естетикою. Якщо згадати ще й про легкість отриманої конструкції, то поєднання всіх цих властивостей зводить ризики, пов'язані з «звиканням» до нових зубам, до мінімуму.
Коронки з цирконію ціна в нашій клініці від 3600 грн .

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода