RU

Керамічні вініри

Колись наші предки робили з кераміки посуд, а сьогодні з неї можна виготовити найтонші пластинки, здатні перетворити посмішку на справжній витвір мистецтва. Зростання вимог до естетичного результату стоматологічного лікування змушує лікарів шукати нові витончені рішення, і відмінною підмогою в цьому служать керамічні вініри.
Керамічні вініри дозволяють змінити посмішку людини, обмежуючись мінімальним препарування зубів. Полірувальна поверхню реставрацій близька за текстурою до поверхні емалі. Вініри мають природну флюоресценцией, проводять, поглинають і відображають світло як природна емаль. Керамічні вініри поєднують відмінний зовнішній вигляд і надійність.
На фото видно роботу по відновленню естетики порожнини рота за допомогою керамічних вінірів. Доктор-ортопед Тельнов В.А. за допомогою сучасних технологій і творчого підходу справив реставрації зі зміни форми, кольору і положення зубів винирами e.maх, які гармоніюють з особою і максимально близько імітують природні зуби. Досягнення привабливою посмішки повернуло пацієнтку до повноцінної і гармонійного життя.

Переваги керамічних вінірів перед композитними

На відміну від композитних, переваги накладок з кераміки очевидні будь-якому фахівцеві. І ось чому: навіть найдорожчий композит - це фактично пластмаса, вона досить швидко втрачає блиск, з часом темніє і розшаровується. А значить - композитні вініри менш довговічні і естетичні. Вініри з кераміки, навпаки, не піддаються фарбуванню, не змінюють своєї форми, зберігають рельєфність і володіють блиском натуральних зубів. Все це робить реставрації чудовим засобом для створення ідеальної посмішки, без якого немислима сучасна естетична стоматологія. Керамічні вініри мають прекрасну біологічну сумісність завдяки високій хімічній стабільності кераміки, малої цитотоксичність і низькою алергенність. Крім того керамічні вініри не сприяють акумуляції нальоту і полегшують його видалення.
Прозорість кераміки створює глибину кольору і зраджує реставраціям природну прозорість. Правильний вибір кольору і використання прозорого композитного цементу дозволяють отримати прекрасний результат
 
Пацієнтка звернулася до лікаря зі скаргами на естетику зубів, неправильний прикус, патологічну стертість зубів. треми і діастеми
Доктор Тельнов В.А прийняв рішення провести реставрації за допомогою вінірів, обмежившись мінімальним препарування зубів. Ретельно сплановане лікування дозволило створити прекрасну посмішку, і повернути повноцінну функціональну складову зубних рядів.
Творчий підхід і технічна майстерність дозволяють виправляти найскладніші клінічні випадки. За аналогією з архітектором доктор звертає увагу не тільки на форму і функцію зубів, але і на індивідуальність і стиль життя пацієнта. Саме увага до деталей виділяє доктора в ряду своїх колег.
Вартість вінірів в клініці 4500 грн за од.

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода