RU
Керамічні коронки
Керамічні коронки це виготовлені лабораторним шляхом висококласні зубні реставрації, здатні ефективно і ефектно відновити, і одночасно поліпшити жувальні і естетичні функції порожнини рота наших пацієнтів, при цьому відновлені за допомогою керамічні коронки зуби буде неможливо відрізнити від природних зубів.
Стоматологічна кераміка, вживана для виготовлення керамічних коронок , має чудові фізичні і механічні характеристики мають кращі якості для проведення реставраційних робіт з величезної кількості видів Стоматматеріали розроблених в пошуках повноцінної копії структур зуба.
Керамічні коронки
Не існує більш естетичного матеріалу, ніж кераміка. Тон і насиченість, яскравість і напівпрозорість дуже близькі до природних зубів. Що володіє цікавими фізичними властивостями стоматологічна кераміка (керамічні коронки Київ) характерізіруемая як скло, являє собою складну структуру з кристалічним ядром, не включених до склоподібну матрицю, яка підсилює структуру, роблячи її більш міцною в порівнянні зі звичайним склом. Завдяки хімічної інертності до дії ротової рідини реставраційні роботи виконані керамічні коронки Київ зберігають гарний вигляд протягом тривалого часу.
Керамічні коронки
Чудовим властивістю кераміки є те, що вона прекрасний ізолятор з низькою термічної і електричну провідність і дифузійної здатністю. Високі естетичні якості кераміки мають індекс заломлення світла схожий з природними зубами і завдяки цим властивостям керамічні коронки чудово гармонують з природними зубами
Керамічні коронки
Мамелонов, блакитний або білий ріжучий край, по-різному забарвлені ділянки на зубі і різні текстури поверхні зуба мають велике значення для естетичних реставраціях при виконанні робіт з облицювальної керамікою.

Для тих, хто цінує своє здоров'я


Ми раді вас бачити


г. Киев, ул. Жилянская, 74
mail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
+38073 669 9191
+38095 066 3400
+38 096 6208473 - Viber
 
Погода