RU
Керамічні коронки
Установка коронок - це один з найефективніших способів реставрації зубів. Як визначити, що протез належної якості, а процедура фіксації проведена за всіма правилами? Дуже просто: штучні зуби не повинні візуально різнитися від справжніх. За великим рахунком, домогтися подібного результату можна тільки при дотриманні двох умов: лікар, який встановлює керамічні коронки, повинен бути справжнім професіоналом, а сама конструкція зроблена з цільної кераміки.

Якими плюсами володіють керамічні коронки?

На сьогоднішній день керамічні коронки - це найбільш естетичні ортопедичні конструкції, що встановлюються як в зоні посмішки, так і на жувальних зубах. Керамічні коронки (керамічні зубні коронки) мають біологічну інертністю і індиферентність, не сприймаються організмом як щось чужорідне, не вбирають в себе сторонніх запахів, пігментів і бактерій, не виділяє шкідливих речовин, а також є дуже міцною. Якісно виготовлені керамічні коронки (керамічні зубні коронки) неможливо відрізнити від природних зубів.
3 головних плюса керамічні зубні коронки
1. Чудова естетика
2. Гіпоалергенність
3. Надійність

Які бувають види керамічних коронок?

Коронка з пресованої кераміки

Найбільш передовий вид - це пресована керамічна коронка (безметалловая керамічна коронка). Конструкція (керамічні зубні коронки) має високу міцність, більш точно передає колір натуральних зубів, а для установки протеза немає необхідності в сильній обточуванні зубів, як це потрібно для фіксації конструкцій з інших матеріалів. Остання перевага вкрай важливо, тому що від кількості збережених рідних зубних тканин залежить термін служби протеза.
Найбільш відомі різновиди протезів з пресованої кераміки створюються за технологіями E-max і Empress.
Керамічна коронка E-max виготовляється з дісілікат літію, тобто склокераміки, що володіє високим ступенем міцності і ідеально підходить для протезування як в передньому, так і жувальний відділі.

Керамічна коронка Empress робиться з того ж матеріалу, але з додаванням кристалів лейцита - мінералу магматичного походження. Конструкції відрізняються чудовими естетичними характеристиками, але не здатні витримувати великі навантаження, тому встановлюються тільки в зоні посмішки.

Керамічні коронки на передні зуби

Багато фахівців вважають, що керамічні коронки (керамічні коронки на передні зуби) можна використовувати тільки для протезування передніх зубів. Тим часом, пресована кераміка нового покоління дозволяє робити не тільки високо естетичні, але і високоміцні конструкції. Відсутність металевого каркаса (безметаловая керамічна коронка) в подібних коронках не говорить про крихкість або ненадійності. Керамічні коронки (керамічні зубні коронки) на жувальні зуби також дають прекрасну можливість протезування на власних зубах.
Пацієнтка звернулася в нашу клініку зі скаргами на зруйновані фронтальні зуби. Було прийнято рішення про встановлення керамічних коронок (керамічні коронки). Протезування в естетичній зоні порожнини рота найбільш прийнятно коронками з кераміки. Було вироблено препарування зубів, зняті відбитки і в лабораторії виготовлені керамічні коронки (керамічні коронки на передні зуби). Керамічні коронки (керамічні коронки на передні зуби) найбільш естетично прийнятна ортопедична конструкція, що встановлюється в зоні посмішки. Керамічні коронки мають біологічну інертністю і індиферентність, чудово імітуючи структуру, колір, і прозорість натуральних зубних тканин. Вартість керамічної коронки (керамічні коронки ціна Київ) в нашій клініці 3600грн. Керамічні коронки на передні зуби (на фото) показують наочний приклад протезуванням за допомогою сучасних матеріалів і дають прекрасний візуальний ефект.

Керамічні коронки з цирконію

Найчастіше до категорії безметаллових керамічних коронок відносять протези з цирконію, що в корені невірно. Діоксид цирконію - це той же метал, тільки білого кольору. На відміну від кераміки, він не володіє достатньою прозорістю, а його кольорова палітра дуже обмежена. Але, з іншого боку, цей матеріал володіє хорошою міцністю. Які коронки краще - з кераміки або цирконієві? Керамічні коронки на діоксиді цирконію більше підходять для відновлення жувальних зубів. У фронтальному відділі перевагу варто віддати конструкціям з безметалловая керамічна коронка.

Керамічні коронки на каркасі з діоксиду цирконію

Коронка на цирконієвому базисі, покрита шаром кераміки, є новітньою розробкою в протезуванні. Білий матеріал, на відміну від металу, що не просвічує крізь порцелянову оболонку, що дозволяє досягти чудових естетичних результатів при високій міцності і зносостійкості конструкції. Крім того, биосовместимость керамічної коронки на цирконієвому каркасі виключає ризик виникнення алергії і запалення пародонту.

Який термін служби коронки з кераміки?

Металокерамічні коронки фіксуються за допомогою стоматологічного цементу, який руйнується приблизно через 5 - 7 років. Однак керамічні протези кріпляться на особливо міцний адгезивний матеріал, завдяки чому термін і служби збільшується до 10 років.
Що ж стосується міцності, то керамічні коронки (керамічні коронки ціна Київ) спокійно витримують потрібну жувальну навантаження. Якщо на керамічної коронки з якихось причин стався скол, її можна легко відреставрувати. Так як безметалловая керамічна коронка не має каркаса, практично будь-які незначні пошкодження на ній будуть непомітні. Якщо відбувається більш-менш серйозне пошкодження, цільно керамічну коронку можна просто заполірувати.

Вартість керамічної коронки?

У деяких стоматологів Києва ціни на керамічні коронки доходять до 15 000 гривень за одиницю (керамічні коронки ціна Київ), проте в нашому стоматологічному центрі GOODENTAL вартість керамічної коронки значно нижче - від 3600 гривень за одиницю. Ціна на коронку складається з вартості анестезії, обробки зуба, виготовлення тимчасової реставрації і власне самої конструкція. Пам'ятайте, що перед установкою конструкції зуб обточується мінімально і залишається вітальним, тобто живим. Це дає можливість прослужити безметаловой керамічної коронка до 10 років.
Пацієнтка 32 роки, звернулася в клініку зі скаргами на естетику зубів, неправильний прикус, треми і діастеми, і патологічну стираемостью зубів. В ході об'єктивно обстеження та збору анамнезу було складено план лікування з урахуванням всіх побажань пацієнта. Найважливіше питання був які коронки краще поставити на передні зуби? В даному випадку прийнято рішення встановити керамічні коронки на передні зуби. Керамічні коронки на передні зуби (керамічні коронки) доктора нашої стоматологічної клініки GOODENTAL змогли вирівняти прикус, закрити всі щілини в зубах, і змінити посмішку до невпізнання! Керамічні зубні коронки (безметаловая керамічна коронка) дає незаперечну перевагу при протезуванні у фронтальній зоні, даруючи пацієнтові можливість повноцінно посміхатися і радіти життю. Вартість керамічної коронки (керамічні коронки ціна Київ) в нашій клініці становить 3600 грн.

Для тих, хто цінує своє здоров'я


Ми раді вас бачити


м. Київ, вул. Герцена, 35 A (ЖК "Герцена")
mail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
+38073 669 9191
+38095 066 3400
+38 096 6208473 - Viber
 
Погода