RU
Керамічні коронки
Керамічні коронки це виготовлені лабораторним шляхом висококласні зубні реставрації, здатні ефективно і ефектно відновити, і одночасно поліпшити жувальні і естетичні функції порожнини рота наших пацієнтів, при цьому відновлені за допомогою керамічні коронки зуби буде неможливо відрізнити від природних зубів.
Стоматологічна кераміка, вживана для виготовлення керамічних коронок , має чудові фізичні і механічні характеристики мають кращі якості для проведення реставраційних робіт з величезної кількості видів Стоматматеріали розроблених в пошуках повноцінної копії структур зуба.
Керамічні коронки
Не існує більш естетичного матеріалу, ніж кераміка. Тон і насиченість, яскравість і напівпрозорість дуже близькі до природних зубів. Що володіє цікавими фізичними властивостями стоматологічна кераміка (керамічні коронки Київ) характерізіруемая як скло, являє собою складну структуру з кристалічним ядром, не включених до склоподібну матрицю, яка підсилює структуру, роблячи її більш міцною в порівнянні зі звичайним склом. Завдяки хімічної інертності до дії ротової рідини реставраційні роботи виконані керамічні коронки Київ зберігають гарний вигляд протягом тривалого часу.
Керамічні коронки
Чудовим властивістю кераміки є те, що вона прекрасний ізолятор з низькою термічної і електричну провідність і дифузійної здатністю. Високі естетичні якості кераміки мають індекс заломлення світла схожий з природними зубами і завдяки цим властивостям керамічні коронки чудово гармонують з природними зубами
Керамічні коронки
Мамелонов, блакитний або білий ріжучий край, по-різному забарвлені ділянки на зубі і різні текстури поверхні зуба мають велике значення для естетичних реставраціях при виконанні робіт з облицювальної керамікою.
Чудовий естетичний результат по покриттю зубів керамічними коронками виходить в результаті індивідуального підходу доктора-ортопеда Тельнова Віктора Олександровича до бажань пацієнтів, з урахуванням всіх виникаючих нюансів.
Постійне самовдосконалення і творчий підхід до своєї улюбленої справи дозволяють доктору Тельнова В.А. проводити гармонійні реставрації, що радують його пацієнтів.

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода