RU
Керамічні коронки на передні зуби
Керамічні коронки на передні зуби є одним з рішень, спрямованих на поліпшення природної краси особи за допомогою стоматологічного лікування. Стан особи і зубних рядів мають певний вплив на психологічний комфорт людини. Наше лікування ( керамічні коронки Київ ) Має не тільки поліпшити зовнішній вигляд, але і підвищить самооцінку людини, яка звернулася до нас за допомогою. Корекція передніх зубів шляхом мінімально інвазивних технологій дозволяє поліпшити функціонування і красу зубів, і керамічні коронки на передні зуби є найбільш просунутою технологією у відновленні красивої посмішки. За допомогою сучасних технологій керамічні коронки на передні зуби дозволяють одночасно поліпшити естетичні і функціональні параметри при цьому керамічні реставрації неможливо відрізнити від природних зубів.
На даному фото видно роботу по заміні старих реставрацій на передніх зубах. Вироблено зняття старих реставрацій, які своєю формою не влаштовували пацієнта. Вироблено препарування зубів для встановлення керамічних коронок і після виготовлення в лабораторії коронок з кераміки ці коронки були зафіксовані в порожнині рота.
Керамические коронки на передние зубы
Пацієнт, задоволений результатом нашої роботи по відновленню гармонійної посмішки, повернувся до повноцінного життя.
Вартість керамічної коронки в нашій клініці 4500 грн. за одиницю.

Оцінка передніх зубів, колір форма і положення при ухваленні рішення лікування керамічні коронки Київ повинно знаходитися в повній гармонії. Це не тільки краса і гармонійність, але природність і тому функціональний підхід дуже важливий для отримання високого естетичного результату. Індивідуальний стиль доктора при роботі з керамічні коронки являють собою витончену комбінацію інтуїції і професійних знань, заснованих на любові до своєї справи.
 
Природне бажання пацієнта мати гарні зуби диктує скрупульозний підхід доктора-ортопеда по роботі з керамічними коронками на передні зуби. Мистецтво відновлювати зуби керамікою дуже індивідуально і вимагає ретельного підходу. Пацієнтка 37 років прийшла на прийом до Тельнова В.А. З проблемою естетичного характеру на передніх зубах і доктором було вироблено препарування (обточування і прішліфовка) зубів під зняття відбитків.
За зробленими відбитках були виготовлені керамічні коронки, які доктор зафіксував в порожнині рота. Робота доктора дозволила пацієнтці відновити функціональні можливості пошкоджених зубів і повернути радість посмішки
 
Дуже важливою складовою отримання результату відповідає всім побажанням нашого пацієнта є діагностичне моделювання. При плануванні лікування керамічні коронки, моделювання Wax-up дозволяє отримати передбачуваний естетичний і функціональний результат.
В такому випадку гарантовано:
- створення зубів з відповідними пропорціями щодо як їх самих, так і інших зубів, біологічно поєднуються і гармонують з тканинами ясен
-створення красивих зубів, гармонійно розташованих щодо губ і інших частин обличчя
Контур і морфологія ясенного краю є одними з найбільш важливих компонентів композиції посмішки. Його положення визначає симетрію і пропорцію, образ єдності і композиції посмішки. І правильно вибрана концепція пошарового нанесення кераміки гарантує естетичний результат.
Природне бажання пацієнта мати гарні зуби диктує наш скрупульозний підхід по роботі з керамічні коронки на передні зуби і всі наші роботи ми проводимо з урахуванням їх побажань. Мистецтво відновлювати зуби керамікою дуже індивідуально і вимагає ретельного підходу.

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода