Особливості імплантів Мегаджен

Імпланти Мегагеи розроблені із застосуванням технології Xpeed, що забезпечує швидку приживлюваність і відмінну біосумісність. Їх виготовляють із сплаву на основі титану з додаванням алюмінію і ванадію, а на поверхню наноситься нано-шар з іонами кальцію. В результаті утворюється структура, що сприяє стабільній остеоінтеграції:
 • Збільшується площа контакту з кісткою
 • Підвищується біологічна сумісність
 • Кальцій прискорює реакції в структурі кістки
 • прискорюється інтеграція
Друга розробка бренду MegaGen - технологія Knife Thread. Це різьбова система, конструкція якої дозволяє знизити навантаження на кістку, рівномірно її розподіляє. Цьому сприяє закруглений профіль і звужена форма.
Корейські імпланти зубів від компанії MegaGen Implant (Мегагеи, Мегаджен) сьогодні є найбільш технологічним продуктом на ринку Південної Кореї. У своїй країні компанія стала першим виробником імплантологічних рішень, продукція якої була схвалена Управлінням США з контролю якості продуктів харчування і лікарських препаратів (US Food and Drug Administration). Також, її удостоїв своєю вдячністю прем'єр-міністр Південної Кореї за такі системи імплантів, як AnyOne і AnyRidge.
Імпланти MegaGen добре показують себе при використанні в умовах недостатнього обсягу кісткової тканини. Досягається це за допомогою застосовуваних у них технологій, таких як Xpeed і KnifeThread, а також особливостей конструкції. У підсумку, ми отримуємо зменшення вартості і часу імплантації та  подальшого протезування , так як часто відпадає необхідність в проведенні кісткової пластики.

Унікальна поверхню Xpeed

Метал титан (Ti) і титаново-алюмінієво-ванадієвий сплав (Ti6Al4V) широко використовуються для виготовлення внутрішньокісткових імплантатів. Причиною цього їх біосумісність і механічні властивості. Але ці матеріали ще й Біоінертні, тому не вступають в пряму реакцію з кістковою тканиною. На швидкість і стабільність остеоінтеграції істотно впливає рельєф і шорсткість імпланта. І тим, щоб стимулювати процесу приживлення його поверхню отримує спеціальну обробку для створення такого рельєфу і збільшення площі контакту з кістковою тканиною.


Види імплантів Мегагеи (Мегаджен)

Найбільшою популярністю користуються дві основні лінійки MegaGen: це AnyOne і AnyRidge. Перші відмінно підходять для імплантації будь-якого ступеня складності. Імпланти Мегаджен цієї серії можуть відрізнятися за розмірами, але форма їх стандартна і передбачає конусное з'єднання. Це значно спрощує хірургічний протокол і прискорює регенерацію тканин.
Особливості серії імплантів MegaGen AnyOne:
 • Широкий розмірний ряд: від 7 до 15 мм в довжину з 3,5-7 мм в діаметрі
 • Конусне з'єднання з кутом 11 ° - гарантує герметичне і міцне з'єднання
 • Знижений тиск на кортикальну кістка і рівномірне навантаження на губчасту
 • Покриття з нітриду цирконію на ясенний частини - покращує сумісність з м'якими тканинами
 • Висока міцність на стиск - захищає від пошкоджень
 • Скошений уступ на видимій частині - гарантує естетичність
Імпланти Мегаджен AnyRidge підходять для установки в кісткову тканину легкої і середньої щільності. Також їх можна фіксувати на альвеолярному гребені, що дозволяє обійтися без кісткової пластики. Особливості даної лінійки MegaGen (Мегаджен):
 • Маленький гвинт з потовщеними стінками абатмента - забезпечує міцну фіксацію
 • Унікальна форма - уможливлює імплантацію в вузький кістковий гребінь
 • Конусний дизайн - забезпечує високу стабільність
 • Єдиний тип з'єднання імпланта і абатмента
Єдиний нюанс - ціна імплантації за допомогою AnyRidge від Мегагеи досить висока. Лінійка AnyOne MegaGen в цьому плані більш доступна і тому використовується частіше. Також в асортименті бренду є імпланти Мегагеи MiNi з високоочищеного титану. Вони застосовуються при сильному дефіциті кісткової тканини.

Скільки коштує імплант MegaGen?
Ціни на імплантацію MegaGen в нашій клініці:
Консультація безкоштовно
Установка імпланта MegaGen 8500 грн
Формувач ясен   1600 грн
Аббатмент   1450грн
Коронка металокерамічна 1950 грн
Коронка цирконієва (керамічна) 3700 грн


Ми раді вас бачити


г. Киев, ул. Жилянская, 74
mail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
+38073 669 9191
+38095 066 3400
+38 096 6208473 - Viber
 
Погода