Особливості імплантів Мегаджен

Імпланти Мегагеи розроблені із застосуванням технології Xpeed, що забезпечує швидку приживлюваність і відмінну біосумісність. Їх виготовляють із сплаву на основі титану з додаванням алюмінію і ванадію, а на поверхню наноситься нано-шар з іонами кальцію. В результаті утворюється структура, що сприяє стабільній остеоінтеграції:
 • Збільшується площа контакту з кісткою
 • Підвищується біологічна сумісність
 • Кальцій прискорює реакції в структурі кістки
 • прискорюється інтеграція
Друга розробка бренду MegaGen - технологія Knife Thread. Це різьбова система, конструкція якої дозволяє знизити навантаження на кістку, рівномірно її розподіляє. Цьому сприяє закруглений профіль і звужена форма.
Корейські імпланти зубів від компанії MegaGen Implant (Мегагеи, Мегаджен) сьогодні є найбільш технологічним продуктом на ринку Південної Кореї. У своїй країні компанія стала першим виробником імплантологічних рішень, продукція якої була схвалена Управлінням США з контролю якості продуктів харчування і лікарських препаратів (US Food and Drug Administration). Також, її удостоїв своєю вдячністю прем'єр-міністр Південної Кореї за такі системи імплантів, як AnyOne і AnyRidge.
Імпланти MegaGen добре показують себе при використанні в умовах недостатнього обсягу кісткової тканини. Досягається це за допомогою застосовуваних у них технологій, таких як Xpeed і KnifeThread, а також особливостей конструкції. У підсумку, ми отримуємо зменшення вартості і часу імплантації та  подальшого протезування , так як часто відпадає необхідність в проведенні кісткової пластики.

Унікальна поверхню Xpeed

Метал титан (Ti) і титаново-алюмінієво-ванадієвий сплав (Ti6Al4V) широко використовуються для виготовлення внутрішньокісткових імплантатів. Причиною цього їх біосумісність і механічні властивості. Але ці матеріали ще й Біоінертні, тому не вступають в пряму реакцію з кістковою тканиною. На швидкість і стабільність остеоінтеграції істотно впливає рельєф і шорсткість імпланта. І тим, щоб стимулювати процесу приживлення його поверхню отримує спеціальну обробку для створення такого рельєфу і збільшення площі контакту з кістковою тканиною.


Види імплантів Мегагеи (Мегаджен)

Найбільшою популярністю користуються дві основні лінійки MegaGen: це AnyOne і AnyRidge. Перші відмінно підходять для імплантації будь-якого ступеня складності. Імпланти Мегаджен цієї серії можуть відрізнятися за розмірами, але форма їх стандартна і передбачає конусное з'єднання. Це значно спрощує хірургічний протокол і прискорює регенерацію тканин.
Особливості серії імплантів MegaGen AnyOne:
 • Широкий розмірний ряд: від 7 до 15 мм в довжину з 3,5-7 мм в діаметрі
 • Конусне з'єднання з кутом 11 ° - гарантує герметичне і міцне з'єднання
 • Знижений тиск на кортикальну кістка і рівномірне навантаження на губчасту
 • Покриття з нітриду цирконію на ясенний частини - покращує сумісність з м'якими тканинами
 • Висока міцність на стиск - захищає від пошкоджень
 • Скошений уступ на видимій частині - гарантує естетичність
Імпланти Мегаджен AnyRidge підходять для установки в кісткову тканину легкої і середньої щільності. Також їх можна фіксувати на альвеолярному гребені, що дозволяє обійтися без кісткової пластики. Особливості даної лінійки MegaGen (Мегаджен):
 • Маленький гвинт з потовщеними стінками абатмента - забезпечує міцну фіксацію
 • Унікальна форма - уможливлює імплантацію в вузький кістковий гребінь
 • Конусний дизайн - забезпечує високу стабільність
 • Єдиний тип з'єднання імпланта і абатмента
Єдиний нюанс - ціна імплантації за допомогою AnyRidge від Мегагеи досить висока. Лінійка AnyOne MegaGen в цьому плані більш доступна і тому використовується частіше. Також в асортименті бренду є імпланти Мегагеи MiNi з високоочищеного титану. Вони застосовуються при сильному дефіциті кісткової тканини.

Скільки коштує імплант MegaGen?
Ціни на імплантацію MegaGen в нашій клініці:
Консультація безкоштовно
Установка імпланта MegaGen 8500 грн
Формувач ясен   1600 грн
Аббатмент   1450грн
Коронка металокерамічна 1950 грн
Коронка цирконієва (керамічна) 3700 грн

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода