Остеоінтеграція

Робимо з любов'ю

Остеоінтеграція  - один з видів  інтеграції імплантату в кісткову тканину . При остеоінтеграції імплантату є безпосередній контакт і функціональний зв'язок між імплантатом і кістковою тканиною, на яку здійснюється навантаження. Іншими словами - при жуванні чиниться певний вплив на кісткову тканину за допомогою поверхні імплантату. При відсутності  зуба  кісткова тканина атрофується внаслідок відсутності навантаження, установка ж імплантату після імплантації зубів відновлює навантаження на кістку, ніж стимулює її, запобігаючи розсмоктування.
Це досить тривалий процес. На нижній щелепі загоєння кістки після імплантації зубів може тривати від трьох місяців, на верхній - від шести. Справа в тому, що в нижній щелепі структура кісткової тканини більш щільна, тому процес загоєння швидкий. У верхній щелепі структура кісткової тканини більш рихла (через наявність численних повітроносних шляхів), тому процес загоєння після імплантації зубів тривати повільно.
Визначальними факторами для досягнення і подальшого збереження остеоінтеграції є:
1. Біосумісність імпланта.
2. Форма імпланта.
3. Якість поверхні імпланту
4. Точна хірургічна техніка
5. Здорове кісткове ложе для імпланта
6. Контроль умов при функціональному навантаженні
7. Якість кісткової тканини

В результаті свердління для підготовки ложа під імплантат відбувається некроз тканини, він становить приблизно 1 мм. Після установки імплантату починається процес регенерації, наростає трабекулярная кістка. Вона, як правило, досить слабка і не може витримати звичайні навантаження при жуванні, але поступово вона ущільнюється і замінюється ламмелярной кісткою, яка заповнює повністю простір між кісткою і імплантатом. Таким чином відбувається остеоинтеграция, тобто імплантат вважається прижився і може приймати звичайну для здорового зуба навантаження. Цей період триває приблизно 18 тижнів, протягом яких будь-яка зайве навантаження на область імплантату може викликати некроз, а значить рухливість імплантату в ложі, зрозуміло, така імплантація вважається невдалої і тягне за собою повторну операцію.

Здорові зуби - запорука здоров'я

Остеоинтеграция имплантата

Обработка видео...

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода