Протезування на імплантатах

Робимо з любов'ю

Сьогодні протезування на імплантатах - одна з найефективніших технологій відновлення цілісності зубних рядів. На відміну від поширеної альтернативи імплантації - мостовидного і бюгельного протезування, установка зубних протезів з опорою на імпланти не вимагає обточування сусідніх зубів, а також повноцінно відновлює функцію і естетику зубного ряду, що дозволяє отримати більш довготривалий результат.
Переваги протезів на імплантатах
Справа в тому, що кісткова тканина нашої щелепи зберігає свій об'єм тільки в тому випадку, якщо вона знаходиться під постійним навантаженням, яку забезпечує натуральний зуб або титановий імплант. Звичайний протез стикається тільки з м'якими тканинами, тому кісткова тканина на даній ділянці атрофується. Це загрожує відразу декількома серйозними наслідками, в числі яких - зміщення зубного ряду і порушення асиметрії особи. Зрозуміло, є ситуації, коли відновити жувальну функцію і естетику можна тільки за допомогою класичних протезів, проте якщо у вас немає протипоказань до імплантації, настійно рекомендуємо звернутися саме до цієї методики.
переваги:
· Всі протези встановлюються з опорою на імпланти і не вимагають обточування здорових зубів;
· При правильному догляді імплантати можуть служити все життя, а елементи протеза з роками можуть бути замінені;
· Висока естетичність і функціональність.
Види протезів на імплантатах
Протези на імплантатах бувають трьох основних типів.
коронки
Зубні коронки на імплантатах - найпопулярніший і естетичний вигляд протезів, які використовуються при імплантації зубів. Використовуються вони повсюдно: в жувальної і фронтальній зоні. Однак, в разі відсутності декількох зубів підряд, якщо для задніх зубів може бути альтернатива у вигляді мостовидних протезів, то в області посмішки, як правило, рекомендується використовувати поодинокі коронки.
Коронки на імплантатах відрізняються за видом матеріалу з якого вони виготовлені (металокераміка і діоксид цирконію) і способом фіксації на абатмент. Протезування на імплантатах коронками з металокераміки шляхом фіксації на цемент ми можемо побачити на наступному прикладі.

Протезування на імплантатах (зубні імплантати) виконано металокерамічними коронками, виготовленими методом лазерного спікання.

Наступним варіантом фіксації металокерамічної коронки на зубному імпланти (зубні імплантати) є гвинтова фіксація.

Гвинтові фіксація коронок на імплантатах вважається більш надійним, практичним і зручним для експлуатації видом фіксації.

Поширеним видному протезування на імплантатах в зоні посмішки є протезування на імплантатах цирконієвими коронками на абатмент з діоксиду цирконію. Що дозволяє максимально природно відновити цілісність зубного ряду в зоні посмішки так як цирконієва коронка володіє більш природною передачею кольору.

установка формувача ясен, через місяць установка цирконієвого абатмента і цирконієвої коронки. Результатами лікування і відновленням функціональності, і естетики зубного ряду пацієнтка залишилася дуже задоволена.


мостовидні протези
Конструкції, які заміщають фрагмент зубного ряду. З їх допомогою, як правило, відновлюють 3 - 5 відсутніх поспіль зубів. Зазвичай ставиться 2 - 3 імпланта з коронками, між якими знаходяться протези, що імітують коронковую частина зуба. Це оптимальне рішення при відсутності коштів для установки великої кількості імплантатів або місця для імплантації титанових коренів.


У пацієнтки при відсутності трьох зубів було прийнято рішення встановити два імпланта зуба (зубні імланти) і зробити міст з трьох коронок.

На даному фото видно встановлений формувач зубного імпланта, що формує м'які тканини порожнини рота, для подальшого протезування на імплантатах

На другому етапі протезування на імплантатах в імпланти зубів встановлюються аббатменти, на які потім будуть зацементірованни коронки

На даному фото видно завершальний етап, коли за допомогою мостовидного протеза з трьох металокерамічних коронок відновлена ​​цілісність зубного ряду.

Повні протези
Конструкції, що моделюють всю щелепу цілком. Повні протези створені для заміщення всіх відсутніх зубів на одній з щелеп. Застосовуються при наявності у пацієнта адентії або зубів, що не піддаються терапевтичному лікуванню. На фото нижче ми можемо побачити яскравий приклад пацієнта прийшов в клініку з діагнозом вторинна адентія якому довелося видалити зуби і поставити 6 імплантів зубів.

На даному фото ми бачимо повну остеоінтеграцію імплантів зубів (зубні імплантати) в порожнині рота, через чотири місяці після операції імлантація зубів в киеве. Тепер настає процес протезування на імплантатах.

Після формування м'яких тканин слизової (за допомогою формувачів ясен) в зубні імплантати встановлені аббатменти, на які будуть в подальшому буде прикріплена незнімна мостовидной конструкція.


В нашій лабаратории, за допомогою сучасних гнучких конструкцій BioHpp виготовлені протези, еластичність і легкість яких дозволяє виготовити конструкцію найбільш зручну для пацієнта подвергнувшегося атрофії кісткової тканини. BioHpp представляє собою високотехнологічний полімер використовується в сучасній медицині.

Матеріал з якого виготовлені дані протези має оптимальні показаннями подібності з кістковим скелетом за механічними властивостями і таким характеристикам еластичності, які найбільш наближені до природних показниками, що дозволяє пацієнтові найбільш комфортно перенести проблему відсутності власних зубів.
 

На даному прикладі воссттановленія жувальних і естетичних функцій в порожнині рота у чоловіка (54 р) ми бачимо протезування на імплантатах за методом all in 6 (Протезування все на 6 ти).

Для відновлення тонусу жувальних м'язів, прийнято рішення про протезування на імплантатах за допомогою конструкцій з фрезерованной пластмаси за методикою СAD / CAM. Методика передбачає сканування зліпка з порожнини рота і моделювання комп'ютером і виготовлення на спецоборудовании по заданих комп'ютером характеристикам, що зводить нанівець фактор людської помилки.

Здорові зуби - запорука здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода