RU
Цирконієві коронки
Одним з кращих рішень для відновлення красивої посмішки сьогодні вважаються цирконієві коронки. У них поєднуються естетика, надійність і безпека - такі коронки з цирконію мають мінімальні протипоказання до установки і легко прослужать все життя. Звучить заманливо? Давайте розберемося, чому цирконієві коронки (коронки з діоксиду цирконію) обходять інші матеріали, і в яких випадках рекомендується встановлювати саме ці коронки.

Сучасна стоматологія та цирконієві коронки

Коронки з цирконію не містять металу, але зберігають високу міцність. Це дає їм безліч переваг перед металокерамічними і цільно керамічними конструкціями. Поставити коронки з цирконію (коронки з діоксиду цирконію) можна як на передні, так і на бічні зуби: вони легко витримують жувальну навантаження, при цьому виглядають максимально природно. Коронки з діоксиду цирконію ціна мають невелику масу і не створюють надмірного навантаження в разі, якщо необхідно встановити довгий мостовидний протез з опорою на власні зуби пацієнта. У той же час подібні протези вимагають не такий ретельної обточування зуба перед установкою - вони на порядок тонше металокерамічних аналогів. Нарешті, коронки з цирконію Київ гіпоалергенні і мають високу біосумісність, тому абсолютно безпечні для організму.

Види цирконієвих коронок

Існують два види коронки з цирконію (коронки з цирконію Київ). Перший - це повністю виготовлені з цирконію коронки, а другий - конструкції, в яких комбінуються цирконієва основа і керамічне покриття. Другий різновид відрізняється кращими естетичними властивостями: переважно встановлювати комбіновані зубні коронки з цирконію на передні зуби. Якщо мова йде про протезування бічних зубів, рекомендується використовувати цільні ортопедичні конструкції. Щоб добитися потрібного відтінку штучної емалі, працівники зуботехнічної лабораторії підфарбовують коронки з цирконію Київ, додають тіні і блиск. У підсумку на виготовлення такого протеза йде менше часу

Коронки з цирконію на передні зуби

Коронки з цирконію на передні зуби встановлюються за таким же принципом, що і на бічні; різниця лише в тому, що на період очікування, поки зуботехнічна лабораторія виготовить коронки, доктор пропонує поставити тимчасові пластикові конструкції. Як вже було сказано вище, коронки з цирконію на передні зуби краще вибирати не цілком з цирконію, а з цирконієвим каркасом, покритим тонким шаром кераміки. В цьому випадку ви не отримаєте ефекту «туалетного посмішки», а ваші зуби будуть виглядати максимально природно.

Все, що потрібно знати про коронки з цирконію

Коли з'явилися коронки з діоксиду цирконію, світ стоматології кардинально змінився. Пластмасові, металеві, порцелянові і навіть визнані лідери протезування - керамічні аналоги відійшли на другий план.
І тому є кілька причин.
· Міцність. По міцності діоксид цирконію дуже близький до натуральної емалі. Коронки з цирконію використовують навіть для створення мостовидних протезів, для яких не підходить кераміка.
· Естетичність.  Діоксид цирконію сам по собі - білосніжний матеріал. Це дозволяє досвідченим стоматологам з ювелірною точністю підібрати гарний натуральний відтінок коронок.
· Природність.  Світлопроникність діоксиду цирконію близька до натуральної емалі. Такі коронки виглядають дуже природно. При правильному підборі кольору їх неможливо відрізнити від натуральних зубів.
· Безпека.  Безметалова кераміка на основі діоксиду цирконію повністю гіпоалергенна, її рекомендують встановлювати навіть пацієнтам з алергією на метали.
· Один-в-один.  Перед виготовленням коронок з цирконію стоматолог моделює їх на комп'ютері. Це допомагає домогтися точної відповідності між габаритами коронки і натурального зуба.
· Довголіття.  Якісні коронки служать від 8 до 10 років.

Скільки коштує цирконієва коронка в Києві? Коронки з цирконію ціна?

Для того щоб сказати, скільки коштують коронки з цирконію ціна, необхідно врахувати ряд факторів, що формують вартість. Важливо зрозуміти, чи потрібна буде під коронку вкладка і яким чином вона буде встановлена ​​- на власний зуб або на імплантат. Вартість коронки з цирконію ціна в Києві можуть сильно відрізнятися в залежності від рівня стоматології та професіоналізму лікаря. В середньому установка ц коронки з діоксиду цирконію ціна обійдеться приблизно в 5000-8000 грн. за один зуб. Прийнявши рішення про їх встановлення, уточніть, які процедури входять у вартість і скільки ще знадобиться доплатити за супровідні послуги. Незайвим буде уточнити, чи дає клініка гарантію на установку коронки з цирконію ціна. Вкрай важливо відповідально підходити до пошуку стоматолога і зуботехнічної лабораторії,
У нашій клініці Ви можете встановити цирконієві коронки за ціною 4600 грн. ( "Під ключ") і отримати гарантію на роботу.
 
На фото нижче видно роботу ортопеда Тельнова В. А. по установці 28 цирконієвих коронок. Завдяки індивідуальному підходу доктора до кожного пацієнта, він зміг знайти рішення складної проблеми, яка виникла у пацієнтки. Завдяки комплексному баченню ситуації була відновлена і естетична і функціональна складова у прекрасної жінки, яка змогла повернутися до повноцінного життя, обдаровуючи всіх чудовою посмішкою
Виготовлення мостовидной конструкції з цирконію дозволило отримати чудовий естетичний результат завдяки тому, що передача кольору діоксиду цирконію близька до заломлення світла на природних зубах, а функціональне позиціонування в порожнині рота стало можливо завдяки прекрасній роботі стоматолога-ортопеда Тельнова Віктора Олександровича і його творчому погляду на рішення даної проблеми і індивідуальному підходу до пацієнта
Відчуття стабільності, правильне виконання будь-яких технологічних процесів в необхідних обсягах, найбільш підходящими для цього методами, комбінування різних елементів для отримання гармонії посмішки, це майже як театральну майстерність, майстерність спостереження і постійного тренування, які доктор Тельнов В.А. постійно вдосконалює.

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода