RU
Коронки з цирконію
Одним з кращих рішень для відновлення красивої посмішки сьогодні вважаються коронки з цирконію. У них поєднуються естетика, надійність і безпека - такі коронки з цирконію мають мінімальні протипоказання до установки і легко прослужать все життя. Звучить заманливо? Давайте розберемося, чому коронки з цирконію (коронки з діоксиду цирконію) обходять інші матеріали, і в яких випадках рекомендується встановлювати саме ці коронки.

Сучасна стоматологія та коронки з цирконію

Коронки з цирконію не містять металу, але зберігають високу міцність. Це дає їм безліч переваг перед металокерамічними і цільно керамічними конструкціями. Поставити коронки з цирконію (коронки з діоксиду цирконію) можна як на передні, так і на бічні зуби: вони легко витримують жувальну навантаження, при цьому виглядають максимально природно. Коронки з діоксиду цирконію мають невелику масу і не створюють надмірного навантаження в разі, якщо необхідно встановити довгий мостовидний протез з опорою на власні зуби пацієнта. У той же час подібні протези вимагають не такий ретельної обточування зуба перед установкою - вони на порядок тонше металокерамічних аналогів. Нарешті, коронки з цирконію гіпоалергенні і мають високу біосумісність, тому абсолютно безпечні для організму.

Види цирконієвих коронок

Існують два види цирконієвих коронок (зубні коронки з цирконію). Перший - це повністю виготовлені з цирконію коронки, а другий - конструкції, в яких комбінуються цирконієва основа і керамічне покриття. Другий різновид відрізняється кращими естетичні властивості: переважно встановлювати комбіновані зубні коронки з цирконію на передні зуби. Якщо мова йде про протезування бічних зубів, рекомендується використовувати цільні ортопедичні конструкції. Щоб добитися потрібного відтінку штучної емалі, працівники зуботехнічної лабораторії підфарбовують коронку, додають тіні і блиск. У підсумку на виготовлення такого протеза йде менше часу

Коронки з цирконію на передні зуби

Коронки з цирконію на передні зуби встановлюються за таким же принципом, що і на бічні; різниця лише в тому, що на період очікування, поки зуботехнічна лабораторія виготовить коронки, доктор пропонує поставити тимчасові пластикові конструкції. Як вже було сказано вище, коронки з цирконію на передні зуби краще вибирати не цілком з цирконію, а з цирконієвим каркасом, покритим тонким шаром кераміки. В цьому випадку ви не отримаєте ефекту «туалетного посмішки», а ваші зуби будуть виглядати максимально природно.

Все, що потрібно знати про коронки з цирконію

Коли з'явилися коронки з діоксиду цирконію, світ стоматології кардинально змінився. Пластмасові, металеві, порцелянові і навіть визнані лідери протезування - керамічні аналоги відійшли на другий план.
І тому є кілька причин.
· Міцність. По міцності діоксид цирконію дуже близький до натуральної емалі. Коронки з цирконію використовують навіть для створення мостовидних протезів, для яких не підходить кераміка.
· Естетичність.  Діоксид цирконію сам по собі - білосніжний матеріал. Це дозволяє досвідченим стоматологам з ювелірною точністю підібрати гарний натуральний відтінок коронок.
· Природність.  Світлопроникність діоксиду цирконію близька до натуральної емалі. Такі коронки виглядають дуже природно. При правильному підборі кольору їх неможливо відрізнити від натуральних зубів.
· Безпека.  Безметалова кераміка на основі діоксиду цирконію повністю гіпоалергенна, її рекомендують встановлювати навіть пацієнтам з алергією на метали.
· Один-в-один.  Перед виготовленням коронок з цирконію стоматолог моделює їх на комп'ютері. Це допомагає домогтися точної відповідності між габаритами коронки і натурального зуба.
· Довголіття.  Якісні коронки служать від 8 до 10 років.

Скільки коштує цирконієва коронка в Києві? Коронки з цирконію ціна?

Для того щоб сказати, скільки коштують коронки з цирконію ціна, необхідно врахувати ряд факторів, що формують вартість. Важливо зрозуміти, чи потрібна буде під коронку вкладка і яким чином вона буде встановлена ​​- на власний зуб або на імплантат. Вартість коронки з цирконію ціна в Києві можуть сильно відрізнятися в залежності від рівня стоматології та професіоналізму лікаря. В середньому установка ц коронки з діоксиду цирконію в Києві обійдеться приблизно в 4500-8000 грн. за один зуб. Прийнявши рішення про їх встановлення, уточніть, які процедури входять у вартість і скільки ще знадобиться доплатити за супровідні послуги. Незайвим буде уточнити, чи дає клініка гарантію на установку коронки з цирконію ціна. Вкрай важливо відповідально підходити до пошуку стоматолога і зуботехнічної лабораторії,
У нашій клініці Ви можете встановити коронку з діоксиду цирконію за 3600 грн. і отримати гарантію на роботу.
 
Пацієнтка звернулася в нашу клініку для вирішення проблеми протезування. Було прийнято рішення про протезуванні коронками з цирконію (коронки з цирконію). Коронки з діоксиду цирконію дають прекрасний естетичний результат. Коронки з цирконію дозволили нашій пацієнтці повноцінно посміхатися і відновити функціональні можливості порожнини рота. Коронки з цирконію ціна в нашій клініці коштують 3600 грн.

Для тих, хто цінує своє здоров'я


Ми раді вас бачити


г. Киев, ул. Жилянская, 74
mail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
+38073 669 9191
+38095 066 3400
+38 096 6208473 - Viber
 
Погода