Чарівний імплант

Робимо з любов'ю

Точність і прискіпливий підхід завжди були відмінними рисами німецького менталітету. Ці якості проявляються у всіх сферах в тому числі - в медичній промисловості. Німецькі імпланти, імплантати цінуються за простоту, надійність і універсальність. Окремо в цьому ряду стоїть імплант K3-Pro.

Система імплантів надійна і проста. Тут застосовані суто німецькі матеріали, які відповідають світовому рівню. Спеціальний титан забезпечує біосумісність з кістковою тканиною. Робота компанії спрямована на вдосконалення своєї діяльності в галузі стоматології та головне, на задоволення всіх потреб пацієнтів. Імплантанти Konusk3pro відповідають необхідним стандартам якості, коронки естетичні, приємні і довговічні. Особливістю виготовлення імплантів є те, що вони виготовляються з біологічно інертного високоякісного титану, який можна встановлювати в щелепу штучного кореня. Урезультаті спеціальній обробці, імплантів на їх поверхні утворюються нерівності, які сприяють надійному їх кріпленню. Імплантація зубів проводиться в два періоди. Спочатку фіксується імплант на місці хворого зуба і імплантується в кісткову тканину. Потім, після приживлення імпланта, встановлюється абатмент з коронкою, завдяки унікальній розробці, угвинчується в імплант, імплантат і закріплюється. Великим позитивним фактором є те, що ці імпланти надійно фіксують поруч стоять зуби і підвищують їх стійкість. Важливим моментом є припинення відторгнення кістки і тканин ясен. При виготовленні імллантов вони проходять спеціальні випробування, перевірку проводять професіонали практики. Висока якість і надійність імплантів, гарантоване обслуговування клієнтів здобули заслужений авторитет. Її продукція користується великим попитом як в Німеччині так і в усьому світі. Висока якість і доступна ціна німецького імпланта K3-Pro знайшли клієнтів і в Україні. Відмінною особливістю цього чудового імплантату є його особливі властивості пов'язані з технологіями виготовлення. Однією з яких є наявність в лінійці цих імплантів, «коротких» імплантів, застосування яких дозволяє обходиться без дорогих і важкопрогнозованих кісткових пластик.
Нижче наведений приклад показує чудові властивості цього імпланта.

Пацієнт І. 43 роки звернувся в клініку зі скаргами на відсутність 15 зуба (верхній боковій). При об'єктивному та рентгенологічному обстеження було вивчено стан слизової оболонки і кісткової тканини. Через не великого обсягу кісткової тканини було прийнято рішення установки зубного імпланта системи K3-Pro із застосуванням техніки закритого синус-ліфтингу. Через 3 місяці після установки зубного імпланта вироблено розкриття імпланта, установка формувача ясен, зняття відбитка під коронку. Даний клінічний випадок показує, що навіть при незначному рівні кісткової тканини не вдаючись до дорогих кістковим пластиків можна встановити зубний імплант і отримати в результаті адекватної та якісної протезування.

Ще однією незаперечною перевагою цього імпланта є конусное з'єднання в 2 градуси, ( так званий конус Морзе ). Конусне з'єднання було спеціально застосовано в імплантології для того, що б знизити кількість і ймовірність розкрутки і перелому гвинта.
І це якість працює! Безліч досліджень і накопичений клінічний досвід підтверджують це, завдяки тому що основна зв'язок абатмента з імплантів відбувається на лінії « конус абатмента - конічна воронка імплантату », навантаження на гвинт мінімальна.
У конусів за рахунок глибокого занурення абатмента в шахту зміщена точка максимального навантаження на кістку ( вона припадає туди де ймовірність резорбції кістки дорівнює нулю ) не по краю гребеня а в товщі кістки.

Імплантація зубів за допомогою німецького імпланта дає результати, за які можна не хвилюватися. Позитивний вплив на збереження рівня кістки в області шийки імпланта підтверджено фундаментальними клінічними дослідженнями провідних стоматологічних інститутів світу.

Здорові зуби - запорука здоров'я

Impianto EL - Nuovo video 2016 (versione italiana)

Обработка видео...

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода