Робимо з любов'ю

Системи імплантатів


Багаторічної успішний досвід при імплантації зубів дозволив лікарям нашої клініки зупинити свій вибір на наступних системах зубних імплантів, які служать надійною гарантією приживлюваності при імплантації зубів, вставити зуб ціна київ. Робота наших докторів заснована тільки на перевірених методиках і технологіях. Надійність і якість, довговічність і доступність імплантація київ. Якщо ці критерії близькі Вам тоді ми з Вами станемо партнерами на шляху відновлення Вашого здоров'я.
Зубні імпланти , імплантати, імплантанти - все це штучні конструкції, які замінюють відсутні зуби. Вони міцно фіксуються в кістковій тканині щелепи і служать надійною опорою для незнімних або знімних зубних протезів у вигляді одиночних коронок і мостів різної протяжності. Існує кілька видів зубних імплантатів, імпланти зубів, але найбільш затребуваними на сьогоднішній день є коренеподібні зубні імплантати , які заслужили схвальні відгуки як пацієнтів, так і провідних імплантологів усього світу вставити зуб ціна київ. Ціни на зубні імплантати залежать від їх якості, особливостей системи установки, наявності спеціального покриття та інших факторів.
У нашій клініці представлені наступні імпланти:
-H-dent (Ізраїль)
-Straumann (Швейцарія)
-Nobel (Швейцарія)

Доступність і практичність

Імплантація зубів системою H-Dent

Ізраїльські імпланти, імплантати зубів заслужено мають позитивну репутацію!
Застосування сучасних технологій і строгий контроль за якістю заводського обладнання дозволили створити нові розробки в області виробництва нових імплантів.
У чому криється успіх цих імплантів:
- Хороша первинна стабільність
- Високий відсоток приживлення
- Універсальність
Представлений в нашій клініці імплант системи H-Dent це найкращу цінову пропозицію на сьогоднішній день в ряду імплантів вироблених в сегменті економ класу. За невисоку ціну ви будете мати повноцінний зуб на цьому титановому корені. Зубний імплант ціна київ на цей імплант від 4400 грн за імплант.
Імплант для доктора поважає пацієнта
Імплантація зубів системою K3pro

Німецький імплант для доктора поважає свого пацієнта.

Науково доведено що дані імпланти, імплантати не маю мікро рухливості, а це означає, що немає рухливості - немає резорбції кістки. Імпланти K3pro мають конусний тип з'єднання з кутом нахилу 1,5 граудса, що забезпечує нерухоме з'єднання імплант-абатмент.
Надійність і довговічність це основні критерії при виборі даного імпланта, одна з небагатьох імплантологічних систем мають лінійку так званих «коротких» імплантів що дозволяє використовувати його при операціях в Закарпатській області втрати кісткової тканини, без застосування методів кісткової пластики і є за своїм безкомпромістним за якістю в імплантологічних системах. Вставити зуб ціна київ за цей імплант від 10500 грн за імплант.

Унікальна технологія покриття

Імплантація зубів системою Straumann і Nobel

Імпланти Straumann - унікальні технології і кращу якість
Система Штрауман - унікальна технологія покриття
Не секрет, що процес приживлення імплантату багато в чому залежить від його покриття. Компанія десятиліттями проводила всілякі дослідження в цьому напрямку, в результаті чого було розроблено три покоління покриттів для дентальних імплантатів, кожне з яких стало проривом для свого часу.
Говорячи про переваги зубні імплантати, які дає система «Штрауман», складно виділити якісь конкретні речі: по суті, це система без вад, що є одночасно безпечної, якісної і довговічною.
· Найвища приживлюваність. Завдяки науковим розробкам, технологіям і з численними дослідженнями імплантати Straumann приживаються майже в 100% випадках.
· Ідеальний результат зубні імплантати в будь-яких клінічних ситуаціях. Деякі імплантати Straumann можна встановлювати навіть при недостатньому обсязі кісткової тканини, а також пацієнтам з діабетом, гепатитом і завзятим курцям.
· Терміни лікування. З Straumann кожен пацієнт може бути впевненим у тому, що терміни лікування в його випадку будуть максимально короткими. Вставити зуб ціна київ від 15 000 грн за імплант.
Якість і надійність

Імплантація зубів системою Nobel

NOBEL BIOCARE - ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Вчора зубні імплантати Нобель мають один з найвищих відсотків приживлюваності - близько 99,3%, що пов'язано з унікальною технологією, яку використовує виробник. Титанові імпланти зубів Нобель володіють пористою поверхнею TiUnite: вона відрізняється підвищеною остеопроводімостью - тобто здатністю інтегруватися в кісткову тканину людини.
Крім того, зубні імплантати Нобель мають особливу конічну форму, яка спрощує впровадження в кістку і робить його менш травматичним. Це дозволяє проводити протезування відразу після установки імпланта, не чекаючи загоєння. Одноетапна імплантація зубів зубні імплантати Nobel Biocare під ключ - одна з найбільш затребуваних стоматологічних процедур.
Імпланти зубів Нобель виготовляються з титану методом вакуумного лиття, тому вони виходять міцними, але легкими і не створюють зайвого навантаження на щелепу. Система Nobel Biocare розроблена таким чином, щоб забезпечити найбільш швидке приживлення, навіть коли мова йде про одноетапною імплантації. Клітини кісткової тканини не розпізнають сторонній предмет за рахунок пористої поверхні з діоксиду титану, тому шанс відторгнення такого стрижня становить близько 0,7%. На даний момент імпланти, імплантати Швейцарії одні з кращих в світі!
Правильно підібраний імплантат повинен прослужити все життя. Термін служби імпланта багато в чому залежить від того, як пацієнт стежить за гігієною порожнини рота. Так як у коло імпланта немає периодонтальної зв'язки, яка захищає його від зовнішнього впливу, дуже важливо підтримувати ясна навколо імпланта в здоровому стані, про те як дотримуватися гігієни навколо імпланта можна прочитати в статті « Як доглядати за імплантами ».

Здорові зуби - запорука здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода