RU
Зубні протези з цирконію
Першою умовою при виборі матеріалу для реставраційних робіт, які виконуються в порожнині рота, є вибір матеріалу по його адекватної міцності на злам. Зубні протези з цирконію, виконані з діоксиду цирконію, не мають конкуренції серед стоматологічних матеріалів, розроблених для реставраційних робіт.
Зубні протези з цирконію виготовлені з in-Ceram Zirconia-суміші складається на 69% оксиду алюмінію і на 31% з діоксид цирконію (ZrO2) - значно поліпшили властивості матеріалів використовуваних для зубних протезів, поліпшені якості на злам, опірність механічній дії і посилена міцність, все це дозволяє використовувати зубні протези з цирконію до 3 одиниць для бічної групи зубів і 4 одиниці у фронтальній зоні.
Пацієнтка звернулася в нашу клініку з проблемами естетичного характеру, які виникли у фронтальній зоні зубів. Після огляду і узгодженого плану лікування було прийнято рішення про проведення реставрацій за допомогою коронка з оксиду цирконію. Були препаровані зуби, зняті відбитки, і відправлені в лабораторію для виготовлення мостообразних протезів з цирконію.
Каркасні структури з діоксиду цирконію мають хорошу ступінь заломлення, тому вони виглядають набагато естетичніше в порівнянні з протезами з металокераміки і не поступаються їм у міцності. Високий ступінь прозорості коронки з цирконію дозволяє виробляти зубні протези повністю з діоксиду цирконію.
Виготовлення мостовидной конструкції з оксиду цирконію і цементіровка в порожнині рота, дозволили нашій пацієнтці повернутися до повноцінного життя і отримати чудовий естетичний результат завдяки тому, що передача кольору цирконію близька до заломлення світла на природних зубах.
Відчуття стабільності, правильне виконання будь-яких технологічних процесів в необхідних обсягах, найбільш підходящими для цього методами, комбінування різних елементів для отримання гармонії посмішки, це майже як театральну майстерність-майстерність спостереження і постійного тренування.

Для тих, хто цінує своє здоров'я

 


Ми раді вас бачитиmail: Goodental_net@meta.ua
Графік роботи Понеділок - субота. З 9-00 до 20-00
 
Погода